Notikums
01
Oct
20:30

Filma "Ūdens garša" un vēlēšanu nakts stendaps

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 1. oktobrī, plkst. 20.30 "Splendid Palace" notiks Matīsa Kažas filmas "Ūdens garša" īpašais vēlēšanu nakts seanss.

Seansu papildinās politiskais stand-up ar aktieriem Andri Keišu un Jāni Skuteli, kuri skatītājus izklaidēs ar vēlēšanu rezultātu sagaidīšanai veltītu humoristisku stāvizrādi pēc filmas noskatīšanās.

Par filmu: "Katrīna ir žurnāliste, kas pēta noslēpumainu organizāciju, kuru vada plašu popularitāti ieguvušais Meistars. Kad Katrīna uzzina par shēmām, kas stāv aiz Meistara biedrības - "Ūdens mājas", viņa nolemj to izmeklēt un sabiedrību informēt par patiesībā notiekošo, kas slēpjas aiz miljonu eiro vērtā Meistara projekta, kur cilvēki sevi attīra ar īpaši strukturēta ūdens spēku. Taču Katrīna uzzina, ka organizācijā aktīvi ir iesaistījusies arī viņas meita, kura ir pārliecināta par ūdens spēku."

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!