Publicitātes attēls
 
Notikums
20
Sept
12:00

Festivāla ''Survival Kit 11'' ģimeņu diena ''Survival Kids''

Komentē
0
Atgādināt

Svētdien, 20. septembrī no plkst. 12.00 līdz 16.00 Tērbatas ielā 75 notiks festivāla ''Survival Kit 11'' ģimeņu diena ''Survival Kids''.

Pasākumā ģimenēm ar pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem būs iespēja iepazīt izstādes tematiku ar radošu uzdevumu palīdzību. No plkst. 12.00 līdz 13.00 notiks ekskursija bērniem mākslas vēstneša vadībā. Visu pasākuma laiku apmeklētājiem būs iespēja darboties urbānās ornitoloģijas darbnīcā – ikvienam bērnam kasē tiks izsniegts radošā uzdevuma komplekts, kuru varēs pildīt gan izstādē, gan ārpus tās. Lai novērstu drūzmēšanos, radošos uzdevumus apmeklētāji aicināti pildīt individuāli, nevis grupās. Ģimeņu diena notiks vēl arī svētdien, 27. septembrī.

Festivāls ''Survival Kit 11'' no 4. septembra līdz 4. oktobrim norisinās Tērbatas ielā 75. Festivāla organizators ir Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs un tā kuratore ir Katja Krupeņņikova. Vienpadsmitā festivāla tēma ir ''Būt drošībā ir bīstami'' ("Being safe is scary").

Ieejas maksa: derīga festivāla ieejas biļete, to cena 3 līdz 5 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 1 eiro.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!