Notikums
24
Jūl
20:00

Festivāla "Process" ieskaņas pasākums

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 24. jūlijā, plkst. 20:00 Nurmes alus darītavā (Rīgā, Vagonu ielā 21) notiks eksperimentālā kino festivāls "Process" ieskaņas pasākums.

Augustā Rīgā jau ceturto reizi norisināsies eksperimentālā kino festivāls "Process", ko 24. jūlijā Nurmes alus darītavā iesildīs pasākums ar īsfilmu seansiem, Ievas Balodes un Maksima Šenteļeva performanci un koncertu vakara noslēgumā.

Īsfilmas, kas ievadīs kino festivālu "Process", ir tapušas aizgājušās ziemas ierobežojumu apstākļos, un tās veidojuši piecpadsmit šī gada "Baltic Analog Lab" kino skolas dalībnieki. Studentu darbi uzņemti, izmantojot 8mm un 16mm kinolentes, un publikai tiks rādīti tieši šajā formātā.

Pēc filmām ar kopīgu audiovizuālu performanci "Septiņi atmiņas grēki" uzstāsies māksliniece Ieva Balode un skaņu mākslinieks Maksims Šenteļevs, kuri pievērsīsies atmiņas tēmai. Izmantojot vairākus kino projektorus, vienlaicīgi tiks projicētas mākslinieces radītās 16mm kino cilpas, kas, mijiedarbojoties ar dzīvo skaņu un arhīva ierakstiem, skatītāju ievedīs audiovizuālā piedzīvojumā. Pasākumu noslēgs koncerts ar mūziķes Sarmas Gabrānes un grupas "Nikto" dalībnieka Aleksandra Aleksandrova uzstāšanos.

Festivāls "Process" ir veltīts analogajam eksperimentālajam kino – tā programmā ietvertie darbi pārstāv dažādas alternatīvā, personiskā un avangarda kino strāvas un lielākoties ir veidoti, eksperimentējot ar analogo kinolenti. Tāpat kā iepriekšējos gadus, festivāla programmā būs skatāmi plaša spektra ārvalstu mākslinieku radīti darbi, kā arī dažādu laiku Latvijas autoru filmas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!