Notikums
21
Febr
13:00

Ērika Caunes personālizstāde "Caption this"

Komentē
0
Atgādināt

No 20. februāra līdz 14. martam galerijā "LOOK!" būs skatāma mākslinieka Ērika Caunes personālizstāde "Caption this".

Šī būs Ērika Caunes internetā iegūtu, atlasītu un viegli interpretētu mīmu izstāde.

No angļu valodas ''meme" jeb mīms ir ideja vai joks, kas interneta vidē virāli izplatās no vienas personas pie otras. Mīms var būt jebkas – sākot no attēla līdz video vai e-pastam. Visizplatītākie mīmi ir attēli ar cilvēkiem vai dzīvniekiem, kuriem pievienots smieklīgs/asprātīgs uzraksts.

Izstādē būs apskatāmi daži piemēri no Ērika mīmu kolekcijas, kas būs pasniegti gleznu, tušas zīmējumu un dažādu grafiku tehnikās.

Ēriks ir absolvējis Jaņa Rozentāla mākslas skolu un Latvijas Mākslas akadēmiju Vizuālās komunikācijas apakšnozarē. Piedalījies vairākās augsti novērtētās grupu izstādēs, kā arī uzvarējis vairākos mākslas konkursos gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Darba laiks: no pirmdienas līdz piektdienai 13:00–19:00, sestdien 13:00–17:00, pirmdien, svētdien slēgts. Ieeja bez maksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!