Publicitātes attēls.
 
Notikums
11
Jun
18:00

Elmāra Seņkova izrāde "Grieķi"

Komentē
0
Atgādināt

Svētdien, 11. jūnijā plkst. 18:00 Liepājas teātrī skatāma Elmāra Seņkova izrāde "Grieķi".

"Grieķi" ir režisora Elmāra Seņkova iecerētās triloģijas 3. daļa, kas noslēdz apli. "Šekspīru" un "Grimmus" saista asiņaina cīņa, karš, nāve un cilvēku noziedzība vienam pret otru. Savukārt triloģijas noslēdzošajā daļā, lai izskaidrotu to, kas notiek ar un ap mums, radošā komanda izvēlējusies atgriezties pie grieķu mītiem. Uz vietu, kur cilvēks savā stāstā rada Dievus, lai tie, savukārt, varētu radīt cilvēkus, kuri nostājas pret Dieviem, kļūstot par varoņiem. Paaudzes un laikmeti mainās, bet cilvēka vēlme kļūt par Dievu nemainās. Vai Prometejs darīja pareizi, atnesdams cilvēkiem uguni?

Lomās: Inese Kučinska, Rolands Beķeris, Edgars Ozoliņš, Everita Pjata-Gertnere, Agnese Jēkabsone, Anete Berķe, Kārlis Ērglis, Hugo Puriņš, Madara Kalna, Kintija Stūre, Kārlis Artejevs, Madara Viļčuka, Valts Skuja.

Biļetes nopērkamas "Bilesuparadize.lv".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!