Notikums
14
Sept
16:00

Dzejas dienas: performance "Montas Kromas dzejas topogrāfijā"

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 14. septembrī, plkst. 16:00 Dzejas dienu ietvaros Rīgā notiks performanču mākslinieces Signes Valtiņas un skaņu mākslinieka Maksima Šenteļeva performance "Montas Kromas dzejas topogrāfijā".

"Montai Kromai pilsētvide bija dzīva esamība. Viņas dzejoļos autobusu stikli, ielu šaurumiņi, pleci, lūpas, krekli un konveijers, ielu sāls, desmit minūtes cauri Vecrīgai ir personiska koordinātu sistēma, kura mainās atkarībā no aktuālās situācijas, sajūtām, temperatūras, domām un visa, ko ķermeniskā pieredze var sniegt," saka notikuma idejas autore Signe Valtiņa. Performance būs katra dalībnieka personisks un ģeogrāfisks ceļojums Rīgas pilsētvidē, kur tā brīža sajūtas, skaņas, attēli, impulsi, domas, atmiņas un gaidas pieteiks sevi, lai nākamajā brīdī pazustu un ļautu vērot pārejošo un vienlaikus apzināties visa nepārejošo saistību ar lielākiem dzīves procesiem.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta e-pastā: signe.valtina@gmail.com. Vietu skaits ierobežots (katrā reizē 8 dalībnieki). Tikšanās: pie Latvijas Nacionālā mākslas muzeja 14. vai 15. septembrī plkst. 12.00 vai 16.00.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!