Notikums
14
Sept
12:00

Dzejas dienas: ceļojums ar dzejniekiem

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 14. septembrī, plkst. 12.00 27. trolejbusa pieturā Graudu ielā sāksies viens no Dzejas dienu visvairāk gaidītajiem pasākumiem: ikgadējais "Ceļojums ar dzejniekiem".

Pasākuma rīkotāji raksta: "Šogad dosimies ceļojumā pa Ziepniekkalnu, kas daudziem asociējas ar daudzdzīvokļu mājām un t. s. Ķīnas mūri, kas ir garākā māja Latvijā un stiepjas gandrīz puskilometra garumā. Šiem objektiem šoreiz iesim garām, bet dosimies uz Ēbelmuižas parku, kur ir ne tikai divi rotaļlaukumi, bet arī divi dižkoki, cauri māju pagalmiem nokļūsim līdz mežam un smilšainiem ceļiem leģendārās fabrikas "Dzintars" tuvumā, iegriezīsimies arī Ziepniekkalna kapos, kas ir viena no vecākajām pilsētas nomales kapsētām, un galu galā nokļūsim pie Bieķengrāvja, kur ir sajūta, ka atrodies laukos, nevis pavisam netālu no pilsētas ielām."

Ceļojumā piedalās dzejnieki: Eduards Aivars (Aivars Eipurs), Pēteris Draguns, Inga Gaile, Semjons Haņins, Marija Luīze Meļķe, Inga Pizāne, Toms Treibergs, Arvis Viguls, Krišjānis Zeļģis, Henriks Eliass Zēgners.

Festivāla programma skatāma šeit.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!