Kadrs no filmas.
 
Notikums
20
May
02:11

Dokumentālā filma "Podnieks par Podnieku"

Komentē
0
Atgādināt

Piektdien, 1. martā plkst. 19.00 kinoteātrī "Splendid Palace" skatāma dokumentālā filma "Podnieks par Podnieku".

Podnieks, kā viens no izcilākajiem latviešu dokumentālā kino saimes pārstāvjiem, tieši un skaudri spēja runāt par laiku, sabiedrību, indivīdu un nāciju. Viņš meklēja atbildes uz sarežģītiem jautājumiem tautas vēsturē un mudināja uz pašapziņas celšanu, meklējot ceļus savas tautas saprātīgākai pastāvēšanai nākotnē. Filmā ”Podnieks par Podnieku. Laika liecinieks” ar klātesošu Podnieku caur intervijām, vēl neredzētiem dienasgrāmatu ierakstiem, foto un kino fragmentiem skatītājam būs iespēja ieskatīties radošas personības izaugsmes līkločos un būt klāt ne tik senās mūsu vēstures svarīgos pagriezienu brīžos. Un galvenais - tā būs iespēja atkal satikties ar Juri Podnieku, gan iepazīt viņu no jauna. 

Režisors: Antra Cilinska, Anna Viduleja; scenārija autors: Antra Cilinska, Anna Viduleja; operators: Gints Bērziņš; producents: Antra Cilinska; komponists: Kārlis Auzāns; skaņu režisors: Anrijs Krenbergs

Biļetes nopērkamas "Splendidpalace.lv".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!