Publicitātes attēls.
 
Notikums
03
Dec
18:00

Dmitrija Petrenko izrāde "Jasmīns"

Komentē
0
Atgādināt

Svētdien, 3. decembrī plkst. 18.00 Liepājas teātrī skatāma Dmitrija Petrenko izrāde "Jasmīns".

Pēc Ingas Ābeles lugas "Tumšie brieži" iestudēšanas Daugavpilī, režisors Dmitrijs Petrenko Liepājā iestudē autores lugu "Jasmīns".

Ikdienas rutīnā un parādos iegrimuši savās lauku mājās ikdienu vada Jasmīne, viņas vīrs Artis un vecmāmiņa Ģertrūde. Līdz kādu dienu ierodas Jasmīnes māte Laura, atvedot sev līdzi arī Mihaelu. Šī ierašanās ne tikai izjauks ikdienas plūdumu, bet sabangos arī Jasmīnes dvēseli.

Kā saka pats režisors: "Šī luga ir par lielu izmisumu, kas iestājas, kad šķiet, ka dzīvē vairs nekas labs nekad nenotiks. Un par iespēju, kas mums tiek dota, lai visu mainītu saknē. Par neatbildamu jautājumu – vai kaisle, kam mēs izvēlamies sekot, var dot dzīvību, vai arī tā var tikai nonāvēt."

Lomās: Kintija Stūre, Rolands Beķeris, Anda Albuže, Karīna Tatarinova, Edgars Ozoliņš, Anete Berķe, Gatis Maliks, Sandis Pēcis, Laura Jeruma

Scenogrāfe – Marija Ulmane, kostīmu māksliniece – Baiba Litiņa, gaismu mākslinieks – Niks Cipruss, komponists – Jūlijs Melngailis.

Biļetes nopērkamas "Bilesuparadize.lv".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!