Publicitātes attēls.
 
Notikums
29
Nov
00:04

Dmitrija Lavrentjeva personālizstāde "Apokalipse"

Komentē
0
Atgādināt

Līdz 31. janvārim galerijā "Art Platz" skatāma Dmitrija Lavrentjeva personālizstāde "Apokalipse".

Drosmīgi, atklāti un personīgi mākslinieks savos darbos pauž emocionālo ekspresiju un uzdod jautājumus par metafiziskām kategorijām. Tie vēstī par spēcīgu un visaptverošu saikni starp indivīdu, sabiedrību un pasaules notikumiem, piedāvājot dziļu izpratni par mākslu kā universālu izteiksmes veidu. Mākslinieka personālizstādē var sajust gan klusas skumjas, gan apslāpētu izmisuma un brīdinājuma kliedzienu, gan poētiskas notis, gan neitrālas filozofiskas pārdomas, pieņemot esošo.

Dmitrijs Rancevs: "Apokalipse – vakar, šodien rīt. Dmitrijs Lavrentjevs precīzi zina, ko viņš dara un ko grib pateikt. Mākslinieciskā izteiksme, protams, ir neverbāla, un tās artikulācija pieprasa skatītāja radošu piedalīšanos. Pats mākslas darbs aicina uz daudzām dziļi personiskām interpretācijām, jo percepciju mākonis bezgalīgi paplašina autora idejas. Mākslinieka personālizstādē "Apokalipse" var sajust gan klusas skumjas, gan apslāpētu izmisuma un brīdinājuma kliedzienu, gan poētiskas notis, gan neitrālas filozofiskas pārdomas, pieņemot esošo. Mākslas darbi aicina aplūkot laika substanci no augstāka skatupunkta, kam jebkura "pagātne" un "nākotne" ir uz mūžības skalas iezīmēts "tagad". Jebkurš dzīves, nāves moments, tas, kas notiek pirms tam vai pēc tam, ir vienlīdzīgs salīdzinājumā ar absolūta lielumu un tikai transgresivitātes gaisma var atklāt cilvēkam eksistences dievišķo būtību."

Izstāde apskatāma no trešdienas līdz svētdienai no plkst. 10.00 līdz 18.00.

Biļetes nopērkamas pie ieejas galerijā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!