Publicitātes attēls
 
Notikums
16
Sept
18:00

Diskusija ''Kommunal-kā?: kopīgās Latvijas nākotne''

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien, 16. septembrī plkst. 18.00 Tērbatas ielā 75 festivāla ''Survival kit 11'' ietvaros notiks Unas Rozenbaumas stāstījums par komunālo dzīvokli jeb ''kommunalku'' un publiska diskusija ''Kommunal-kā?: kopīgās Latvijas nākotne''.

Diskusijā piedalīsies starpkultūru komunikācijas eksperte Liesma Ose, Žaņa Lipkes memoriāla direktore Lolita Tomsone, aktieris un skolotājs Džordžs Stīls un filozofs Igors Gubenko. Diskusiju vadīs kulturologs Deniss Hanovs. Diskusijas mērķis ir atjaunot sabiedrības interesi par Latvijas iedzīvotāju savstarpējo izpratni, kultūrdialogu, toleranci un jautājumiem, kas ir saistīti ar politiķu atbildību šajā jomā. Daudzas satraucošas tendences Latvijas politiskajā telpā liecina par populisma, rasisma un radikālisma pieaugumu. Šīs tendences apdraud plurālismu un demokrātijas stabilitāti un var nopietni iedragāt Latvijas nākotni globālajā sabiedrībā, uzskata diskusijas rīkotāji.

Diskusijā tiks runāts par to, kā pārvarēt atstumtību, pašizolāciju un veicināt aktīvu iesaisti pilsoniskajā sabiedrībā, to, kāda būs Latvijas sabiedrības atbilde pieaugošajam rasismam un politiskas nācijas veidošanu. 

''Kommunalka-Community'' ir festivāla ''Survival Kit 11'' publiskā programma, kas norisinās gan festivāla telpās, gan ārpus tām kā raidījumu cikls radio ''Naba''. Festivāls ''Survival Kit 11'' no 4. septembra līdz 4. oktobrim norisinās Tērbatas ielā 75. Festivāla organizators ir Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs un tā kuratore ir Katja Krupeņņikova. Vienpadsmitā festivāla tēma ir ''Būt drošībā ir bīstami'' ("Being safe is scary").

Ieejas maksa: derīga festivāla ieejas biļete, to cena 3 līdz 5 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 1 eiro. Pasākums norisināsies arī interneta tiešraidē, Latvian Centre for Contemporary Art- LCCA Facebook lapā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!