Publicitātes attēls.
 
Notikums
30
May
15:30

Diskusija "Iekļaujošā seksuālā izglītība"

Komentē
0
Atgādināt

Otrdien, 30. maijā, plkst. 15:30 kultūrvietā "Lastādija" notiks diskusija "Iekļaujošā seksuālā izglītība".

Jau vairākus gadus Latvijā notiek diskusijas par seksuālās izglītības nepieciešamību; pēdējā gadā laikā šai tēmai tika veltīti pētījumi, multimediju projekti un informatīvas kampaņas. Tomēr joprojām maz izmanības tiek pievērsts tam, cik iekļaujošā ir skolās pasniegta informācija: iekļaujošā valoda, identitātes jautājumi, cīņa ar diskrimināciju, bauda, attiecību veidošana, kontracepcija viendzimuma pāriem - šīs jomas parasti netiek iekļautas mācību procesā.

Rezultātā jaunieši meklē atbildes uz saviem jautājumiem internetā, kur ne vienmēr var atrast precīzo informāciju par veselību, identitāti un komunikāciju, it īpaši latviešu valodā. Rīkotāji vēlas padiskutēt - kā būtu, ja Latvijā runātu arī par LGBTQ+ seksuālo izglītību?

Diskusijā piedalīsies trīs eksperti no trīs dažādām jomām: cilvēktiesības, psiholoģija, seksuālā izglītība. Organizācijas "Mozaika" valdes priekšsēdētāja Kristīne Garina pastāstīs par LGBTQ+ kopienu un cilvēktiesībām, praktizējošs psihologs Edgars Haritončenko pastāstīs par izaicinājumiem, ar kuriem saskarās LGBTQ+ jaunieši un seksuālās izglītības eksperte Natalja Sorokina sniegs ieskatu tajā, kā padarīt seksuālo izglītību iekļaujošāku.

Ieeja bez maksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!