Foto: Aivars Ivbulis
 
Notikums
04
Oct
18:00

Diskusija ar mākslinieci Kjēru Bersani par cilvēku ar invaliditāti iesaisti skatuves mākslā

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien, 4. oktobrī plkst. 18:00 kvartālā "H2O6" notiks diskusija ar mākslinieci Kjāru Bersani par cilvēku ar invaliditāti iesaisti skatuves mākslā".

Publiska diskusija ar itāļu mākslinieci Kjāru Bersani un viņas vadītās meistarklases "Sottobosco" dalībniekiem, kuri būs caur deju un kustību pētījuši kustības, skaņas un telpas attiecības, analizējot arī sava ķermeņa attiecības ar apkārtējo vidi un cilvēkiem tajā. 

Diskusijas laikā māksliniece Kjāra Bersani un meistarklases dalībnieki dalīsies savā pieredzē ar tajā apgūto un pieredzēto. Tiks apspriesta arī problēma, kas vēl arvien Latvijas skatuves mākslas vidē ir sensitīva un nepietiekoši apskatīta - cilvēku ar invaliditāti iesaiste skatuves mākslas izglītībā un profesionālajā skatuves mākslā.

Itāļu māksliniece Kjāra Bersani savā praksē aktualizē invaliditātes tēmu uz skatuves, pētot to laikmetīgās dejas un teātra formā. Kjāra jau iepriekš ir viesojusies Starptautiskajā jaunā teātra festivālā "Homo Novus" ar skatuves mākslas darbiem "Dūmaka", "Dzīvnieks" un "Vienradžus meklējot", kā arī piedalījusies divu nedēļu rezidencē veidojot skatuves mākslas darbu "Sottobosco". Vairāk par pašu mākslinieci mājaslapā.

Pasākums notiks angļu valodā ar zīmju valodas tulkojumu.

Norises vieta pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Ieeja bez maksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!