Publicitātes foto.
 
Notikums
21
Apr
00:00

"Dirty Deal Teatro" izrāde "Noklausies"

Komentē
0
Atgādināt

No 15. aprīļa mājaslapā www.noklausies.lv "Dirty Deal Teatro" piedāvā izrādi "Noklausies" (režija: Valters Sīlis), kurā skatītājs aicināts iejusties VDK darbinieka lomā un noklausīties sarunas starp cilvēkiem, kas turēti aizdomās par pretvalstisku rīcību.

Par izrādes darbības laiku izvēlēts 1987. gada Vecgada vakars – laiks, kad, no vienas puses, telefonsarunas bija ērts un ierasts veids attālinātai komunikācijai, bet, no otras puses, cilvēki nojauta, ka sarunas kāds noklausās. Skatītājs pats nosaka, kuru no sarunām noklausīties. Interaktīvo klausāmizrādi var noklausīties jebkurā laikā, ievadot kodu. Tas ir derīgs trīs stundas no ievades brīža.

Režija: Valters Sīlis, scenārijs: Valters Sīlis, Jānis Kronis. Lomās: Jānis Kronis, Inga Tropa-Fišere, Artūrs Krūzkops, Elīza Dombrovska, Ivars Krasts un citi.

Biļetes nopērkamas "Biļešu paradīzes" tīklā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!