Publicitātes attēls.
 
Notikums
20
May
10:00

Diānas Tamanes personālizstāde "Half-Love"

Komentē
0
Atgādināt

No 19. maija līdz 23. jūlijam Rīgas Fotogrāfijas biennāles ietvaros Latvijas Fotogrāfijas muzejā skatāma Diānas Tamanes personālizstāde "Half-Love".

Darbu sērija "Half-Love" seko mākslinieces Diānas Tamanes pusmāsas Elīnas dzīvei no dzimšanas līdz 2022. gada pavasarim. Attēli tapuši, kopīgi pavadot laiku ģimenes mājās Kursīšos, kur viņas satiekas ik vasaru. Laika ritējums darbu sērijā tiek atklāts gan vizuāli, gan metaforiski, motīviem atkārtojoties. Siltumnīca kļūst par improvizētu fotostudiju, kurā Tamane ik gadu uzņem māsas portretu, viņai pamazām pieaugot. Pēc izciršanas pamazām ataug arī tuvējais mežs, uz kuru paveras skats no terases. Fotogrāfiju uzņemšanas process Tamanei ir iespēja gan kopīgi pavadīt laiku ar krietni jaunāko pusmāsu, gan vēlreiz izspēlēt savas bērnības pieredzes uz šķietami idilliska piejūras ciemata fona. Tādējādi "Half-Love" reizē ir vērojums no malas un mīlestības vēstule māsai. Elīnas nezūdošā vēlme sadarboties un piedalīties šai projektā liecina par pusmāsu ciešo saikni, ko viņām izdevies izveidot par spīti tam, ka abas uzaugušas dažādās ģimenēs.

Latvijas Fotogrāfijas muzejs atvērts trešdien, piektdien, sestdien, svētdien 10:00-17:00, ceturtdien 12:00-19:00.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!