Kadrs no filmas.
 
Notikums
12
Dec
20:00

Deivida Linča filma "Tvinpīka: caur uguni"

Komentē
0
Atgādināt

Otrdien, 12. decembrī plkst. 20:00 kinoteātrī "Kino Bize" skatāma Deivida Linča filma "Tvinpīka: caur uguni".

Tvinipīkas pilsētiņā ikvienam ir savi noslēpumi, taču nevienam to nav tik daudz kā Lorai Palmerei. Šajā priekšvēstulē deviņdesmito gadu novatoriskajam televīzijas seriālam, Deivids Linčs atdzīvina pusaudzi, kas seriāla sākumā tika atrasta ietīta plēvē – sekojam miesta populārākās studentes dzīves pēdējai nedēļai, atklājot mīklas, kas saistītas ar viņas slepkavību.

"Tvinpīka: caur uguni" ("Twin Peaks: Fire Walk with Me") pirmizrādīta Kannu kinofestivālā, nominēta "Zelta palmas zaram" un atzīta par vienu no cilvēciskākajām Deivida Linča filmām. 

Atzīmējot "Kino Bizes" vienpadsmito gadadienu, teātris aicina astoņos seansos iepazīt četrus jūtūbera-aktiera-mūziķa-mākslinieka-režisora Deivida Linča kinodarbus. Retrospekcija apvienos spilgtākās amerikāņu kulta režisora filmas – aizsākums ar pilnmetrāžas debiju "Dzēšgumijgalva", 90. gadu rokmūzikas galvlauzis "Ceļš uz nekurieni", Tvinpīkas sāgas atslēgfilma un Linčam raksturīgā sirreālisma estetizācija filmā "Malholanda ceļš". Katra filma tiks demonstrēta divos seansos ar subtitriem latviešu valodā. Daļu no seansiem papildinās ievadvārdi, viktorīnas un īslekcijas.

Biļetes nopērkamas "kinobize.lv".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!



Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!