Kadrs no filmas.
 
Notikums
14
Apr
14:00

Dāvja Sīmaņa filma "Marijas klusums"

Komentē
0
Atgādināt

Svētdien, 14. aprīlī, plkst. 14.00 kinoteātrī "KSuns" skatāma Dāvja Sīmaņa filma "Marijas klusums".

"Marijas klusums" ir vēsturiska drāma, kas veidota pēc slavenās teātra un kino aktrises Marijas Leiko dzīvesstāsta un vēsta par viņas dzīves pēdējiem gadiem, kad aktrise dodas uz Padomju Savienību, lai parūpētos par savu mazmeitu un kļūst par Staļina iniciētās latviešu iznīcināšanas akcijas liecinieku un upuri. 

Filma “Marijas klusums” savu pasaules pirmizrādi piedzīvoja š.g. 18. februārī – 74. Berlīnes kinofestivālā, saņemot arī Ekumēniskās žūrijas balvu. Filma tika izrādīta festivāla sadaļā "Foruma programma", kurai kopumā atlasītas 30 filmas no visas pasaules. Tas ir nozīmīgs novērtējums, jo filma izvēlēta no vairākiem tūkstošiem filmu, kas apliecina tās saturisko un vizuālo kvalitāti. 

Režisors: Dāvis Sīmanis, operators: Andrejs Rudzāts, scenārija autori: Dāvis Sīmanis, Magali Negroni, Tabita Rudzāte, filmas māksliniece: Kristīne Jurjāne, grima māksliniece: Beata Rjabovska.

Aktieri: Olga Šepicka, Artūrs Skrastiņš, Ģirts Ķesteris, Inese Kučinska un Vilis Daudziņš.

Biļetes nopērkamas "Bezrindas.lv".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!