Notikums
31
Maijs
18:30

Darbnīca "Seksualitāte un identitāte – kā par to runāt latviešu valodā"

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien, 31. maijā, plkst. 18:30 LGBT un viņu draugu asociācijas "Mozaīka" telpās notiks darbnīca "Seksualitāte un identitāte – kā par to runāt latviešu valodā".

"Tevi interesē tēmas, kas saistītas ar dzimuma identitāti, dzimuma izpausmēm un seksualitāti, bet nezini, kā par tām runāt latviešu valodā? Nāc uz mūsu darbnīcu par iekļaujošo valodu – meklēsim atbildes kopā. Diskutēsim, tulkosim projekta "InterACTive Colors" video, veidosim subtitrus, izglītosim un iedvesmosim cits citu!" raksta pasākuma rīkotāji.

Diskusijas daļā darbnīcas dalībniekiem pievienosies Dr. theol. Ilze Jansone, kura sniegs ieskatu par atbilstošu terminu un paskaidrojumu izmantošanu, runājot par šīm tēmām. Ilze šobrīd Latvijas Universitātē pasniedz kursus "Feminisma teoloģija" un "Dzimte un reliģija" un ir bieži piedalījusies dažādās diskusijās un lekcijās par feminisma tēmu.

Darbnīcu veido "Mozaīka" sadarbībā ar Erasmus+ apmaiņas programmas "InterACTive Colors" dalībniekiem. Vairāk par projektu iespējams lasīt šeit un šeit.

Darbnīcas darba valoda – latviešu un angļu.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!



Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!