Publicitātes foto.
 
Notikums
30
Mar
19:00

Cirka apvienības "Familiar Faces" izrāde "Surface"

Komentē
0
Atgādināt

Ceturtdien, 30. martā, plkst. 19.00 Rīgas cirkā notiks apvienības "Familiar Faces" (Beļģija) izrāde "Surface".

Kontrole vai pārgalvība? Balanss vai kustība? Izrādē kā burtiskā, tā pārnestā nozīmē tiek meklēts līdzsvars, slidojot bez slidām. Iestudējums reflektē par cilvēka un dabas attiecībām mūsdienās. Iestudējums notiek uz slapjas virsmas – ūdens ir zem kājām un ūdens pil uz galvas. Šeit satiekas akrobātika, jaunradīta skatuves valoda un stāsts par mūsdienu cilvēka un dabas attiecībām. "Daba ir mūsu mājas, mūsu pavēnis un mūsu iespēja. Un šī izrāde ir par to, kas ar cilvēka un dabas attiecībām notiek šobrīd – pandēmijas un kara laikā," stāsta "Surface" veidotāji.

"Familiar Faces" ir 2017. gadā dibināta, Beļģijā bāzēta apvienība, kuras sastāvā ir cirka mākslinieki no dažādām valstīm. Šo pastāvēšanas gadu laikā viņi ir izpelnījušies kritiķu uzmanību ar savu inovatīvo pieeju plastikai, skatuves mākslas valodai un cirka scenogrāfijai.


Biļetes nopērkamas "Bezrindas.lv".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!