Notikums
16
Okt
18:00

Broņislava Vinogrodska lekcija "Ķīnas mākslas gars"

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien, 16. oktobrī, plkst. 18.00 Latvijas Mākslas akadēmijas jaunajā korpusā "K2" norisināsies Broņislava Vinogrodska lekcija "Ķīnas mākslas gars".

Broņislavs Vinogrodskis ir leģendārs krievu sinologs, gandrīz visu ķīniešu klasisko tekstu tulkotājs krievu valodā, arī savā dzīvē iekļaujot senos ķīniešu domāšanas un esības modeļus. Papildus padziļinātām zināšanām par tējas ceremonijām (1990. gados viņš Krievijā ieviesa tējas dzeršanas ceremonijas) un nefrītu, kas ir divi svarīgi Ķīnas kultūras materiāli, Vinogrodskis ir Tai Chi meistars, kā arī ķīniešu medicīnas pārzinātājs. Vinogrodskis ir arī viens no labākajiem speciālistiem I Ching, tā sauktajā "Ķīnas pārmaiņu grāmatā". Pārstāv paša izveidotu pasaules uztveres sistēmu, kas balstās Tālo Austrumu civilizācijas paradigmas senajās zināšanās. Daudzu klasiskās ķīniešu literatūras darbu tulkojumu autors.

 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!