Notikums
03
Aug
18:00

Baltijas praids 2021: lasīšanas darbnīca ar Kārli Vērdiņu un Jāni Ozoliņu

Komentē
0
Atgādināt

Otrdien, 3. augustā, plkst. 18:00 bijušajā tekstilrūpnīcā "Boļševička" notiks lasīšanas darbnīca ar Kārli Vērdiņu un Jāni Ozoliņu.

Lasīšanas darbnīcā tiks apspriesti atšķirīgi laikmetīgās mākslas un kultūras procesi, izskatot tos no kvīru un feminisma perspektīvas, ko vienos mūsdienu kultūras teorētiķu tekstu kopīga lasīšanas pieredze.

Kārlis Vērdiņš un Jānis Ozoliņš darbnīcas sarunu saturiskajam kodolam kā pamatu izvēlējušies divus tekstus: Annas Cvetkovičas eseju "It Feels Right to Me: Queer Feminist Art Installations and the Sovereignty of the Senses" (2021) un Ernsta van Alfena eseju "Men without Balls" (2003).

Teksti lejupielādei pieejami LLMC mājaslapā.

Pasākums notiek Baltijas Praida 2021 nedēļas ietvaros, kurā Latvijas Laikmetīgās mākslas centra (LLMC) programma "Identitāte un kopiena" organizē starpdisciplināru notikumu sēriju, lai diskusiju, sarunu, lasījumu un performanču formā aktualizētu LGBTQIA+ kopienas aktuālos jautājumus, kā arī pārskatītu nesenās pagātnes nospiedumus šodienas pieņēmumu par dzimti un seksualitāti konstruēšanā.

Dalība pasākumā, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina izslimošanas vai vakcinācijas faktu. Sertifikāts jāuzrāda kopā ar pesrosnu apliecinošu dokumentu.

 

 

 

 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!