Notikums
04
Aug
16:30

Baltijas praids 2021: Diskusija par LGBT+ kopienas garīgo veselību

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien, 4. augustā, plkst. 16:30 Kaņepes kultūras centrā un tiešraidē feisbukā notiks diskusija par LGBT+ kopienas garīgo veselību.

Rūpes par garīgo veselību ir tikpat būtiskas kā rūpes par fizisko veselību. Eksperti uzsver, ka diskriminācijai ir postoša ietekme uz tai pakļauto grupu veselību, īpaši tas skar jauniešus, kuriem papildus vispārīgām problēmām jātiek galā ar īpašām sev vien raksturīgām lietām, ko sabiedrība noraksta kā mazsvarīgas. Kopienas jauniešiem tas ir divkārt sarežģīti – vidē, kur cīnās pret viņu tiesībām un nākotnes ģimeņu drošību, justies sadzirdētam, runājot par savām emocijām, ir ne vien grūti, bet bieži vien bīstami.

Pasākuma laikā šo tēmu apspriedīs eksperti, kuri saskaras ar kopienas cilvēkiem savā ikdienas praksē. Runāsim par to, kā atrast kopienu atbalstošo psihologu, ar kuru brīvi runāt par dzimuma un seksualitātes jautājumiem, kā atbalstīt draugus, kas cieš no garīgās veselības problēmām, neizdegot pašam, kā nospraust robežās, neļaujot ārējām nekontrolējamām nelaimēm pilnībā nomākt dzīvi un citiem jautājumiem.

 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!