Notikums
08
Jūn
10:00

Baltijas praids 2018: konference "Vārda un pulcēšanās brīvība: Mūsdienu izaicinājumi"

Komentē
0
Atgādināt

Piektdien, 8. jūnijā, plkst. 10:00 Baltijas praida 2018 ietvaros viesnīcā "Radisson Blu Latvija" (Elizabetes ielā 55, Rīgā) notiks starptautiska konference "Vārda un pulcēšanās brīvība: Mūsdienu izaicinājumi".

Starptautiskā konference "Vārda un pulcēšanās brīvība: Mūsdienu izaicinājumi" ir turpinājums 2015. gada "EuroPride" laikā organizētajai konferencei.

Šogad konferencē paredzēts sapulcināt 200 aktīvistus, starptautiskus ekspertus, starptautisku organizāciju pārstāvjus, diplomātus, politikas veidotājus un radošo nozaru pārstāvjus, lai apspriestu mūsdienu pasaules izaicinājumus un kā kopīga sadarbība var sekmēt demokrātiskas pārmaiņas valstīs, kur cilvēktiesību pārkāpumi ir realitāte.

Konferencē būs trīs galvenie fokusa jautājumi, kuriem tiks pievērsta uzmanība atsevišķās sadaļās – vārda brīvība, pulcēšanās brīvība, radošās industrijas un cilvēktiesības –, un tā ir paredzēta būt vairāk praktiska un mazāk teorētiska, nodrošinot, ka konferencē iekļautie stāsti ir universāli un var tikt izmantoti plašākā ar cilvēktiesībām saistītā darbā.

Šī ir viena no pirmajām konferencēm, kurā NVO aktīvisti, eksperti un radošo industriju pārstāvji arī tiek aicināti pievienoties, lai atrastu kopīgus risinājumus, kā veicināt cilvēktiesības jomās, kurās vārda un pulcēšanās brīvība joprojām ir milzīga cīņa un kurās ir liels pieprasījums pēc demokrātiskām pārmaiņām, un kā bizness var palīdzēt daudz drošākas pasaules veidošanā.

Konference ir bezmaksas, bet tiks ielaisti tikai iepriekš reģistrētie un apstiprinātie dalībnieki. Konferences darba valoda ir angļu.

Ar konferences pilnu programmu iespējams iepazīties šeit.

 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!