Kadrs no filmas.
 
Notikums
03
Apr
19:00

Atriebības drāma "Femme"

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien, 3. martā, plkst. 21.00 kinoteātrī "Kino Bize" skatāma atriebības drāma "Femme".

Džūlzs dzīvo dubultu dzīvi. Dienā viņš ir parasts vīrietis, bet vakaros gatavs iekarot pasauli kā spilgta, pārliecināta dīva, kas sniedz fantastiskus priekšnesumus uz skatuves. Kādu vakaru Džūlzu, dodoties pa tumšajām Londonas ielām skatuves ietērpā, piekauj banda ar Prestonu priekšgalā. Pēc vairākiem mēnešiem Džūlzs uzbrucēju pamana slepenā pirtī. Prestons, kurš plašāku apkārtējo paziņu lokā uztur skarbu maskulīno tēlu, viņu neatpazīst. Džūlzs, joprojām apreibis no baismīgā uzbrukuma, nolemj atriebties.

Saspringtā un intīmā filma "Femme", kas meklē līdzsvaru starp seksualitāti un ievainojamību, upuri un noziegumu, maigumu un nežēlību, ieguvusi kritiķu atzinību, nomināciju Berlīnes kinofestivālā un Britu neatkarīgā kino balvu. Pagrīdes tumšo atmosfēru smalki un izjusti notur galvenās lomas atveidotāji Natans Stjuarts Džarets un Džordžs Makejs, kurš atveidojis galveno lomu Sema Mendesa oskarotajā kara drāmā "1917".

Biļetes nopērkamas "Kinobize.lv".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!