Kadrs no filmas.
 
Notikums
07
Mar
19:00

Artūra Jevdokimova dokumentālā filma "Ziemassvētku eglītes dzīves un nāve"

Komentē
0
Atgādināt

Ceturtdien, 7. martā, plkst. 19.00 kinoteātrī "Splendid Palace" festivāla "Artdocfest/Riga" ietvaros skatāma Artūra Jevdokimova dokumentālā filma "Ziemassvētku eglītes dzīves un nāve".

Ja jūs kādā Eiropas pilsētā apturētu garāmgājējus, lai pateiktu, ka lielākā daļa Ziemasvētku eglīšu ir no Gruzijas, viņi būtu pārsteigti, jo parasti tās tirgo kā Dānijas preci. Šajā biznesā ir iesaistītas divas kopienas. Viena – Dānijā, bet otra – Gruzijā. Starp tām var saskatīt daudz kopīgā un atklāt arī milzīgās atšķirības dzīves apstākļos, uzskatos un mentalitātē. Egļu čiekuru sēklas rudeņos novāc Gruzijā un pēc tam pārdod uz Dāniju, kur 7 gadus audzē stādus pārdošanai visā Eiropā. Šīs egles mēdz būt pat 60 metru garas, bet, lai sasniegtu labākos čiekurus, vācējiem jākāpj pašā galotnē. Dažreiz viņi zaudē līdzsvaru un nokrīt. Vai tas viss ir čiekuru vācēju zaudēto dzīvību vērts? Vai vairākus miljardus vērtais Ziemassvētku eglīšu bizness kaut kā to izpērk?

Režisors: Artūrs Jevdokimovs
Scenārija autors: Artūrs Jevdokimovs, Ramune Rakauskaite
Operators: Goga Devdariani, Bernards Andrjušs
Producents: Ringaile Leščinskiene
Komponists: Gintārs Sodeika
Skaņu režisors: Nikolass Veterli

Biļetes nopērkamas "Splendidpalace.lv".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Ko iesakām šodien?
Ko iesakām šodien?
Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!