Publicitātes attēls.
 
Notikums
30
Sep
15:00

Apvienības "IevaKrish" dejas un dziedājumu izrādes "Satikt"

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 30. septembrī plkst. 15:00 klubā "Kursa", Liepājā notiks apvienības "IevaKrish" dejas un dziedājumu izrādes "Satikt".

Izrādes "Satikt" pamatā ir lietuviešu tradicionālie sutartiņu dziedājumi. Saskaņotā izpildījumā uz skatuves satiekas ietveroša horeogrāfija, kustīga skaņa un dziedājumi, kuros vairākus dziedātājus vieno atšķirīgas melodijas dažādos skaņu augstumos. 

Izrādē "Satikt" piedalās Dārta Drava un Ilze Amanda Zakrevska, kas izpilda sutartiņu dziedājumus lietuviešu valodā. Kopā ar dziedātājām norises telpā atrodas horeogrāfi, dejotāji, scenogrāfi un izrādes autori – Ieva Gaurilčikaite-Sants un Krišjānis Sants, jeb apvienība "IevaKrish" – kas izpilda izrādei specifiski radīto un no sutartiņu dziedājumiem atvasināto divbalsīgo dejas materiālu. Sutartiņu dziedājumus aranžējis, skaņas dizainu veidojis un klātienē skaņos Jēkabs Nīmanis. Darba dramaturģijai tapt palīdzēja Sandija Santa. Izrādes "Satikt" producente ir Anna Ulberte.

Biļetes nopērkamas "Bilesuparadize.lv".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!