Notikums
23
Jūn
21:27

Ansambļa "Manta" koncerts

Komentē
0
Atgādināt

Piektdien, 28. februārī, plkst. 22:00 klubā "Republika" notiks ansambļa "Manta" un Eibrahama Kenija jeb "The Diamond Blow" koncerts.

"Mantā" darbojas Edgars Šubrovskis, kurš ir ilgstošs Latvijas pagrīdes scēnas dalībnieks un spēlējis apvienībās "Kartāga", "Hospitāļu iela", "Gaujarts" un "Juuk" (balss, basģitāra), Edgars Mākens, alternatīvās estrādes pārstāvis, grupas "Gaujarts" līderis (ērģeles, klavieres, balss, stilofons), Raitis Viļumovs, Latvijas Mūzikas akadēmijas students ar pankroka pieredzi ("Neprodukts"), kurš nu ir dibinājis arī grupu "Mortons" (sitamie instrumenti). Šobrīd grupā spēlē arī "Juuk" dalībnieks Oskars Jansons (ģitāra).

Ansamblis izpilda Edgara Šubrovska sacerētās dziesmas.

Eibrahams Kenijs (Abraham Kenny) ir noslēpumains mūziķis no Austrālijas, kurš rada vēsu un melanholisku postpanka stilam pietuvinātu mūziku. Mākslinieka biogrāfija ir patiešām raiba: izglītots bundzinieks, kurš vairāk nekā pirms desmit gadiem pameta savu dzimteni Austrāliju un pārvācās uz Ziemeļeiropu, visbeidzot nonākot Baltijas valstīs. Tur, dzīvojot postpadomju drūmumā, proti, pamestā koncertzālē Linnahallē (Linnahall), viņš atrada savu šībrīža radošo garu un kļuva par kulta tēlu Tallinas pagrīdes kultūrā.

Biļetes nopērkamas "Ticketshop.lv" un uz vietas pirms pasākuma.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!