Publicitātes attēls.
 
Notikums
30
Nov
19:00

Andreja Jarovoja un apvienības "Sixth" izrāde "tas ir viss, ko mēs varam"

Komentē
0
Atgādināt

Ceturtdien, 30. novembrī, plkst. 19.00 Ģertrūdes ielas teātrī notiks Andreja Jarovoja un apvienības "Sixth" izrāde "tas ir viss, ko mēs varam".

"128 sitieni minūtē. četru ceturtdaļu taktsmērs. "tas ir viss, ko mēs varam" ir laiktelpa, kuras dalībnieki caur atkārtojošu rituālu pārrada robežas starp sevi un kolektīvu. dejotāji pārvietojas telpā, saplūstot saskaņotā kustībā un no tās atkal izslīdot, bet izrādes lineārais laiks top par bezgalīgu plūdmaiņu, kuras ritmu variācijās dejotāji pazaudē un atgūst savu individualitāti.

balstoties tehno un elektroniskās klubu kultūras tradīcijās, “tas ir viss, ko mēs varam” aicina pievērst uzmanību solidaritātei un iekļaujošai cilvēcībai – tam, kā mums tik ļoti pietrūkst ikdienas attiecībās vienam ar otru. kad pasauli vienojošās saites ir sarautas, labākais, ko varu darīt, ir dejot un dejot kopā ar citiem.

tehno pagājušā gadsimta 80. gadu beigās veidojās kā atbilde uz sarežģītajiem sociālajiem, politiskajiem un ekonomiskajiem apstākļiem, kas sekoja neoliberālās ekonomikas lejupslīdei. tā bija bezkompromisa mūzika, pie kuras dejoja pamestās noliktavās vai klubos pie izslēgtām gaismām. tā bija vide politiskā protesta kustībai, kas veicināja solidaritātes, piederības un kopīgas identitātes sajūtu dalībnieku vidū.

21. gadsimta pirmās desmitgades ir iesākušās ar demokrātijas krīzi, neatgriezeniskām klimata pārmaiņām, kā arī ar lielākajiem masu protestiem cilvēces vēsturē. tomēr masu mobilizācija vairs nespēj ietekmēt politisko dienaskārtību un panākt vēlamās izmaiņas. pēdējā platforma, caur ko vēl varam paust savu viedokli, ir ķermenis. jo tas ir vienīgais, kas pieder mums pašiem."

Režija: Andrejs Jarovojs
Kustību mākslinieki, dejotāji: Emīlija Berga, Vladimirs Goršantovs, Ramona Levane, Darja Turčenko
Kostīmi: Sintija Jēkabsone
Mūzika: m.a.t.a.d.a.t.a.
Gaismas: Andrejs Jarovojs, Dina Beināre
Skaņa: Normunds Balodis
Vizuālā identitāte: Aleksejs Beļeckis
Producents: Ģertrūdes ielas teātris

Biļetes nopērkamas "Git.lv".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!