Publicitātes attēls.
 
Notikums
04
Dec
15:00

Aleksandra Brežes un Armanda Freiberga veidota pop-up ekspozīcija

Komentē
0
Atgādināt

No 4. līdz 10. decembrim Brīvības ielas 40 pirmā stāva telpās būs skatāma latviešu mākslinieku Aleksandra Brežes un Armanda Freiberga veidota pop-up ekspozīcija.

"Subframe" pop-up veikalā būs apskatāmi un savā īpašumā iegūstami laikmetīgi dizaina objekti, kurus veidojuši minētie idejas autori Aleksandrs Breže un Armands Freibergs, kā arī beļģu mākslinieks Tom Volkaert, lietuviešu dizainers Vytautas Gečas un Šanhajā dzīvojošais mākslinieks Nik Kosmas.

Visus autorus vieno interese par grafikas dizaina, tehnoloģiju un materiālu zinātnes attiecībām ar cilvēka ķermeni un vidi. Kā funkcionālā dizaina risinājumi ietekmē to, kā pieredzam pasauli, un kādu lomu tajā spēlē priekšmeti, ko izmantojam ikdienā. Telpu apdzīvos skulpturāli objekti, kas sapludina interjera dizaina un laikmetīgās mākslas robežas, pasvītrojot funkcijas jeb pielietojamības jēdzienu.

Katrs no Subframe pop-up izvēlētajiem māksliniekiem izceļams ar unikālu rokrakstu un dalību dažādos starptautiskos projektos. Šis ir pirmais no vairākiem šajā sērijā gaidāmiem notikumiem, kas arī nākotnē plāno apvienot un izrādīt dažādu atpazīstamību guvušu autoru darbus.

Veikals nedēļas garumā būs atvērts katru dienu no plkst. 15:00 – 20:00.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!