Notikums
05
Aug
19:00

Ainara Mielava koncerts

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien, 5. augustā, plkst. 19:00 K. K. fon Stricka villas dārzā notiks Ainara Mielava vasaras koncerts.

Ainars Mielavs ir dziedātājs un dziesmu rakstnieks, kas uzstājies ar grupām "Jauns mēness", "Mielavs un pārcēlāji"
un arī kā solo mākslinieks. Brīvdabas koncertā fon Stricka villas dārzā skanēs Ainara Mielava populārākās dziesmas no visiem radošajiem periodiem – "Piekūns skrien debesīs", "Kad mēness jūrā krīt", "Ai, jel manu vieglu prātu", "Tu saviļņoji mani" un citas, kā arī divu jaunu dziesmu pirmatskaņojumi no dziedātāja gaidāmā jubilejas albuma "220 volti". Ainars uzstāsies kopā Aigaru Voitišķi (ģitāra, balss) un Rūdolfu Macatu (taustiņinstrumenti).

Pirms Ainara Mielava uz skatuves kāps Nora Anna – dziedātāja un dziesmu autore, kas nesen pabeigusi studijas Anglijā un tur arī turpina savas mūzikas karjeras gaitas. Viņa ir piedalījusies vairākos Anglijas festivālos, piemēram, "Weyfest" un "Staycation". Pašlaik Nora Anna strādā pie sava pirmā albuma ierakstīšanas, no kura vairākas dziesmas viņa arī spēlēs šajā koncertā. Nora savas dziesmas raksta angliski un sauc tās par "maziem, nostalģiskiem, pasakainiem hibrīdiem", jo tajās var saklausīt nedaudz gan no popa, gan džeza, blūza un folka stila.

Ieeja pasākumā no plkst. 18.00, K. K. fon Stricka villa atrodas Aristīda Briāna ielā 9. Biļetes tiešsaistē izpārdotas, tās vēl būs iespējams iegādāties pie ieejas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!