Notikums
26
Febr
19:00

Laikmetīgās dejas izrāde "Kur tu esi, kad es guļu"

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien, 26. februārī, plkst. 19:00 Ģertrūdes ielas teātrī būs skatāma horeogrāfes un dejotājas Agates Bankavas solo izrāde "Kur tu esi, kad es guļu", kas balstīta mākslinieces personīgajā dejotājas pieredzē.

Horeogrāfes Agates Bankavas darbus raksturo interese par kustību kā suverēnu mākslas valodu, caur kuru viņa komunicē ar skatītāju kā ar līdzvērtīgu partneri. Deju Agate apguvusi no triju gadu vecuma – vispirms tautas dejas, tad balets, visbeidzot laikmetīgā deja. Šī pieredze veido plašu kustību vārdnīcu, rosinot jautājumu, kā tas viss šobrīd sadzīvo savā starpā.

""Kur tu esi, kad es guļu" ir personiska, vietām ironiska saruna ar ķermeni – par to, kā es dzīvoju savā ķermenī un ķermenis dzīvo manī, un vai man vispār izdodas ieklausīties savā ķermenī. Solo izrāde ir mēģinājums ļaut ķermenim runāt - necenzēt sevi un ticēt sev no jauna," stāsta horeogrāfe.

Radošā komanda: horeogrāfija, izpildījums: Agate Bankava, dramaturģija: Andrejs Jarovojs, mūzika: Kristaps Pētersons.

Biļetes ĢIT biļešu tirdzniecības sistēmā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!