Notikums
28
Sept
19:00

Ābrahama Kennija koncerts

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 28. septembrī, plkst. 19:00 bārā/grāmatnīcā "Robert's Books" Rīgā uzstāsies mūziķis Ābrahams Kennijs jeb "The Diamond Blow".

Eibrahams Kenijs (Abraham Kenny) ir noslēpumains mūziķis no Austrālijas, kurš rada vēsu un melanholisku postpanka stilam pietuvinātu mūziku. Mākslinieka biogrāfija ir patiešām raiba: izglītots bundzinieks, kurš vairāk nekā pirms desmit gadiem pameta savu dzimteni Austrāliju un pārvācās uz Ziemeļeiropu, visbeidzot nonākot Baltijas valstīs. Tur, dzīvojot postpadomju drūmumā, proti, pamestā koncertzālē Linnahallē (Linnahall), viņš atrada savu šībrīža radošo garu un kļuva par kulta tēlu Tallinas pagrīdes kultūrā.

Ilgi neatklātais mūziķis, reiz krievu mūzikas presē nodēvēts par "austrāļu Coju", ir uzstājies ar pseidonīmiem "Diamond Blow" un "Ylisten". Viņš atzīst, ka viņu saista spēlēšana Sibīrijā, jo tur aizvien ir saglabājies mazliet romantisma. Šī nelielā atzīšanās izsaka daudz par Eibrahama mūziku – tā ir izmisuma pilna un bieži vien drūma, bet arī pilna ar ilgošanos.

Ieeja bez maksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!