Vilnis Baranovskis
pirms 5 mēnešiem
Un ko darīt ja Sadales tīkls neļauj pieslēgt saules paneļu sistēmu ar nepieciešamo jaudu? Kārtējo reizi viss skaisti ir tikai reklāmās un tv raidījumos. Realitāte bez 10tk "kukulīša" st darbiniekiem nekas nesanāks...

Skaisle Jatalniece
pirms 5 mēnešiem
Nu ir vēl sliktāk - elektroauto iegādājoties Latvijas valsts pircējiem dāvina - 4-8 000 eur.
Kamēr saules paneļi Latvijā atkal ir visdārgākie un visnepieejamākie. Laikam taču,lai oik maksātāju skaitu nesamazinātu.

Kad Norvēģijā jaunā valdība pasludināja savu programmu,viņi teica - attīstīsim jūras vēja parkus. Nepateica,ka novecujušos un videi un cilvēkiem kaitīgos "zemes" vēja parkus "stādīs" tādās korumpētās, apcirstās valstiņās kā Latvija.

Nu tāds tas "zaļums" un ka nu tik vien tā bēda būtu.

LVM par šeftmani iecelta Inga Koļegova - tā pati,kura šeftējās uz nebēdu par tiesu darbiem neuztraucoties. Un atkal - ja nu viens tāds koļegovīgs ierēdnis vien būtu. Taisnīga un godīga valsts to - kā saka - attīrītu,bet...tālāko paši ziniet
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!