love thanks ddff
pirms 3 gadiem
Kā atgūt savu mīlestību un atjaunot savas attiecības, es esmu Viviana Stefana kundze, mana mīlestība atstāja mani par citu sievieti pēc tam, kad mēs esam izveidojuši savas attiecības 7 gadus pirms dažiem mēnešiem, viņš mani uzrakstīja un teica, ka viņš nāca nevis turpināt attiecības, bet arī šajā dienā es viņu saucu, viņš neuzņēma manu zvanu, viņš mani bloķēja uz facebook, whatsapp visiem socail medijiem, un es mīlu viņu ar visu sirdi, es bija comfuse Es nezinu, ko darīt, pēc daudzām dienām, cerot, ka viņš mani piezvana viņš nekad neesmu izdarījis, līdz kādu dienu es uzzināju, ka viņš ir iepazīšanās ar citu meiteni, man bija sirds izputējis, es teicu savam draugam, ko mans mīļākais ar mani darīja, tāpēc viņa man teica sazināties ar Dr Sacre par palīdzību, ka viņš bija tas, kas cēla atpakaļ viņas mīļāko atpakaļ uz viņu un viņa teica, ka viņš tagad mīl viņas morethan jebkura lieta, tāpēc es sazinājās Dr Sacre par palīdzību un viņam pastāstīja visu, kas notiek, viņš man teica, neuztraucieties, ka viss būs labi, un pēc tam, kad es darīju, ko viņš lūdza mani darīt 24 stundu laikā, kad mans mīļais atgriezās pie manis un lūdza mani par piedošanu šodien esmu laimīgs atkal, un es esmu viens mēnesis grūtniecība viņam visiem, pateicoties Dr Sacre par viņa palīdzību, jūs varat sazināties ar viņu pa e-pastu [email protected] vai whatsapp viņam +2347033155855

Tā ir mana liecība par Dr Sacre un labo, ko viņš darīja par mani

Vivian Stefan kundze

dzimmijs13
pirms 3 gadiem
Atzīstos godīgi - atšķirībā no vecākiem arī neesmu īpašs "Dziesmu svētku fans" (lai ar uzreiz - ne tuvu neesmu pretinieks vai noliedzējs... vienkārši cienījamās autores bērnības "muzikālās atmiņas" ļoti labi pazīstamas :)), bet vispār lielākos pasākumos, koncertos kā tādos - varbūt esmu neizprotošs vecs nāpslis, bet nesaprotu - kāpēc tās dažas stundas nevar iztikt bez ēšanas? Labi, neko nesaku par festivāliem kur cilvēki pavada vairākas dienas, bet ja koncerts, piemēram, vien pāris stundas - tad kāpēc nepieciešams apvienot ar pārtikas uzņemšanu? Un visām šašliku ceptuvēm, ar attiecīgajiem aromātiem... Šašliks garšo, bet ne jau nu koncertos.

Just Me
pirms 3 gadiem
Ja varam nobiedēt "šmausmeņu" režisoru, tad jau esam tīri braši.

WhenWeAll FallAsleep
pirms 3 gadiem
Tev sāpēja, ka Twitterī izskanēja ksenofobiski apvainojumi? Neticu.
Vilinis?
Nevarētu izdomāt labāku veidu, kā naidpilnu reakcija saņemt, es bez maz būtu gatavs teikt “radīt naidpilnu reakciju”! 
Tas nav skaisti vai labi, ka jūtīgi cilvēki paliek dusmīgi un kļūst par karojošajiem patriotiem, bet katrā sabiedrībā ir satraukti un jauni prāti, kas pieķersies visvienkāršākajām no savām pamatpazīmēm, lai uz tās būvētu visu savu identitāti. 

Vai tiešam ir laiks mensplainot? 
Baltie mūziķi izvairās lietot šādus un tādus tekstus, ko melnādainie amerikāņi mūziķi izmanto brīvi - šis un tas ir svēts? 
“..ka šī maigā pārākuma apziņa par to, kāda tauta esam un kāda neesam apvienojumā ar mazas nācijas trauslo ego..” nu tas, kā kuram.
Bet tad vajag ar Krieviem runāt krieviski vai nē?
Foršs teksts though. Šī konfliktējošā sajūta rada patīkamu spriedzi, kas, es ceru, man nāk par labu. 

Liva
pirms 3 gadiem
Kamēr Tu pārraksti realitāti, apgalvojot kā pašsaprotamu faktu, ka latvieši vienkārši ir rasistiski, ksenofobiski un neiecietīgi pret kritiku, tikmēr dažādos pasaules nostūros ar apbrīnojamu, sistemātisku regulāritāti parādās "gluži nejaušas" ziņas par nacisma atdzimšanu Latvijā; plašu, valsts atbalstītu rasismu un minoritāšu apspiešanu, arestēšanu un pārvietošanu uz geto; aizliegumiem runāt svešvalodā Latvijas teritorijā un tā tālāk. Skarbi un traģiski lasīt, ka tagad šim stāstam noticējuši latvieši paši un mēģina arī pārliecināt viens otru. Es gan atsakos ticēt, ka tēzes par vadoņa kultu un salīdzinājumi ar nacistisko režīmu ir gluži nejauša nabaga mākslinieka radošā krīze, bet gan daļa no pavisam reāla informatīvā kara - pārāk nopietna drauda, lai nospiestu ignore pogu. Un ar dziesmām vai dejām te nav pilnīgi nekāda sakara.

WhenWeAll FallAsleep
pirms 3 gadiem
Es domāju, ka tomēr tā ir nejauša nabaga mākslinieka krīze. Bez uzmanības māksliniekam grūti. 

pirms 3 gadiem
Dziesmusvētkos mūsu ienaidnieki varēja savākt ne mazumu vizuālo materiālu nacisma atdzimšanas pierādīšanai. Kultūras ministre ar ugunskrustu uz villaines, gājiens ar jumīšiem - nacionālās apvienības - galēji labējo simboliku. Vai pie vainas naivums vai tā ir apzināta rīcība? Virzienam tiešām nav nozīmes. Skumji, ka mēs kļūstam par noderīgiem idiotiem.

Edgars Jēkabsons
pirms 3 gadiem
Tas ir, Aikam kāds deva uzdevumu, lai izplata šādas tēzes? Atsakos ticēt.

black_data
pirms 3 gadiem
Es domāju, ka Aiks pats sev raksta arī naidpilnos komentārus Kremļa uzdevumā.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!