Ilgnese Avotiņa
pirms 10 mēnešiem
Visa šī lieta ir neganti uzpūsta - ja jau man vajadzēja mātes pilnvaru, lai saņemtu pastā viņas paku, tad neredzu problēmu šiem kungiem un dāmām ar netradicionālo kopdzīvi nokārtot juridiski (ar pilnvarām un visa veida līgumiem, kā to šad tad dara arī laulātie pāri) šīs savas problēmas, lai varētu pilnvērtīgi dzīvot.
Lai veicas!

Agris Zeidlers
pirms 10 mēnešiem
Nogatavināts -tas ir kļuvis mīksts, uzvārījies vai izcepies ,tas ir mainījis savu sākotnējo veidolu

Darma Bass
pirms 10 mēnešiem
Šo izlasot rodas sajūta, ka Nils Sakss Konstantinovs ir pēdējā saprāta balss Latvijas liberāļu nometnē, jo citādi domājošos redz kā cilvēkus, nevis homofobus, heteroseksistus, vai citu birku pakaramos. Absolūti piekrītu, ka iespēja sarunai ir tikai tādā gadījumā, ja savu sarunu biedru uztver kā līdzvērtīgu cilvēku, nevis zemāku pāraudzināmo. Starp citu - masu nogatavināšanai jau ir termins. Tas saucas Overtona logs. https://en.psychologyinstructor.com/the-overton-window/

WhenWeAll FallAsleep
pirms 10 mēnešiem
Nils daudziem sācis patikt pēc šīs sarunas.
Tomēr nav pat viņa spēkos mīkstināt Ritas fundamentālistiskās tieksmes.

Andrejs Upitis
pirms 10 mēnešiem
Satori, kurš kādreiz bija literatūras un filozofijas portāls šobrīd raksta par tēmām, kuras interesē 1% sabiedrības! Mainīsies sponsori mainīsies tēmas!

Ivars Tillers
pirms 10 mēnešiem
Vai kāds no ekspertiem, lūdzu, varētu izskaidrot, kādēļ atvērto sarakstu, kas apvieno tik dažādās kategorijas – LGB un T,Q,+… – dēvē par kopienu? Kāda demokrātiska procedūra leģitimizē to pārstāvēt visu iekļauto alfabēta burtu intereses, un ar kādu mehānismu tiek noskaidrots, kādas šīs intereses ir?

Paradoksāli, bet šī kopiena apvieno L-feministes ar T-sievietēm! Ja piederību kopienai nosaka tikai kādas kopējas pārestības, tad L-feministes ir vienā kopienā ar Trampu – viņiem tiek slēgti Twitter konti par viedokļu neatbilstību t.s. community standarts. L-feministu gadījumā – par apgalvojumiem, ka tikai sievietes ir sievietes, kas izrādās kļuvusi par naidrunu pret vairāk apspiestu minoritāti – T-sievietēm.

Mikēnu Orākuls
pirms 10 mēnešiem
Paldies par tik svarīgu un vērtīgu diskusiju!

Skaisle Jatalniece
pirms 10 mēnešiem
Un kas ir sabiedrības viedoklis? Kuras sabiedrības? Sabiedrisko mediju redaktoru kremliski - putiniski orientētais, uz totālu dezinformēšanu un destrukciju vērstais un pašu pēc vajadzības manipulētais viedoklis ?
LR1 žurnālistam Aidim Tomsonam kāds klausītjs uzdeva jautājumu, kāpēc LR1 neaicina uz intervijām dažādu uzskatu, dažādu viedokļu pārstāvjus? Uz ko A.T. atbildēja, ka ēterā esot jāskan tikai pareizajiem viedokļiem.

Tad iznāk, ka mums jau ir kaut kādi pareizo viedokļu speciālisti un tad iznāk, ka Latvijā demokrātija ir mirusi pat nesākoties.
Izlasīju , lai pārliecinātos vai tiks pieminēts tvnet publicētais slavenais raksts, kura autoram sievietes miesa ir pretīga mīkstuma un izplūdušo formu dēļ.
Nekā... ko drīkst Jupiters, to nedrīkst vērsis ...

Sandra L
pirms 10 mēnešiem
Vispār jau arī Rodēns ar riebumu skatījās uz savu pirmo modeli, neatzīto sievu, bērna māti, kad viņas augums bija dzemdību, laika un dzīvesveida sabojāts.

Skaisle Jatalniece
pirms 10 mēnešiem
Andrē Moruā esot bijis vēl kaprīzāks - sievieti dievinājis, bet tiklīdz lieta nonāca līdz grūtniecībai - riebumā novērsies. Dievišķā mīla kā ar roku atņemta...
Es par to tvnet publikāciju rakstīju citā kontekstā - ka gejs var atļauties publiski nozākāt sievieti, bet - man gan nav ideju, ko tieši vajadzētu nokritizēt.
Tomēr ja es rakstītu, ka man riebjas geju augumi, to taču nekur nepublicētu. Ja publicētu - uzreiz pants par naida kurināšanu.

Vispār viss šis minoritāšu publiskais monologs ar sorosa naudu un kremļa idejiskajiem organizatoriem ēnā - goda vārds - acīmredzamais - neticamais.

Inspiration Shtempel
pirms 10 mēnešiem
https://www.tvnet.lv/5664303/viltibas-kas-palidzes-noturet-virieti
Šis ir tavs rakstiņš, mazā? Izdevās kādu noturēt?
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!