jurniece
pirms 4 mēnešiem
Bet arī simboliskiem žestiem ir savas robežas. Izrādīt necieņu oficiālai valsts simbolikai nav ne gudri, ne cienījami. Īpaši ja to dara oficiālas amatpersonas. Un tur jau bija gadījums ne tikai Baltkrievijas karogu.Tā ir vienkārši uzmanības pievēršana savai personai.

Skaisle Jatalniece
pirms 4 mēnešiem
valsti, kurā slepkavo cilvēkus nevar cienīt - ir robežas cieņai . Jūrniece - es jūs neatpazīstu

Brauciet un kalpojiet lukašenko - putinam - kimiram nu vai vēl kadām cilvēku slepkavam!!! Ir 21 .gs. - tas , ka latviešiem ir izkastrētas smadzenes, vai pārceltas uz kājstarpi , nenozīmē , ka visa cilvēce jau zaudējusi cilvēciskumu.

Skaisle Jatalniece
pirms 4 mēnešiem
Karogam ir gan nozīme - milzīga, tāpat kā tam,ka mēs demonstrējam savu attieksmi.

Astru Gunāru nomušīja kā tādu nieku,lāgā negribam to pieminēt , piemineklus ir Barklajam de Tolli, zemāk zemē Kalpakam, bet Astram - piga.

Un tā ir mūsu - Latvijas sabiedrības attieksme - čekistu vara nekur nav pazudusi un ...
labi - man draugs atkal neļauj rakstīt, bet es neko, pilnīgi neko nevaru izdarīt Baltkrievijā nosisto un sisto opozicionāru labā, tad vismaz Rinkevičs un Staķis pauda attieksmi un man tas ir izšķiroši svarīgi - mēs visi neesam korumpēti,čekistaini lopi. Kaut jel kāds cilvēciskums vēl mūsos ir.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!