Yolp+ Ujm Lop
pirms 1 gada
Apliecības ir fantastisks izgudrojums. Tā kā arhīvu dokumenti melo dažādos veidos, tad pieķert aiz rokas palīdzēs atsevišķas faktu pērles. Apliecības uz šīs planētas tika ieviestas 1937.-1939.g.
Par skaitīšanu mēs jau bildām kādu vārdu, bet precizēsim, ka oriģinālajā izpildījumā [dainas](R) apzīmē jēdzienu "dzimumakts". Diemžēl šeit uzskaitījumu tehnikas pazūd mākslīgo plūdu dūņās, jo mums pazīstano dzimšanas apliecību jēdzienu sociālo grupu kopums iedarbināja tikai 1979.-1982.g. Tāpēc daudzi no mums var būt droši, balstoties uz sava personiskā piemēra, ka lielai cilvēku grupai šie papīrīši ir viltoti. Cik plānveidīgi un organizēti? Kad apzinies, ka visiem ir tādi, tad atbilde paša raušas mutē uz mēles.
Bet mēs vēl neizstāstījām pašu jautrāko, dāmas un kungi. Fotogrāfijas. Ar tādām mūsu apliecības sāka aprīkot tikai 1948.-1949.g. Bet vārds zemnieks līdz pat 1935.g. nozīmēja {[zem](prūšu-reptiloīdu)-bez ierunām; [niek](Ģ)-ceļa gājējs}. Ar šo apzīmējumu apveltīja sociālo grupu kopuma dalībniekus. Plašākā nozīmē šīs grupas iesakām iztēloties kā piramīdas jeb kalnus, kur augšā ir vieta tikai vienam. Tātad šeit apspriešanai ir pakļautas individualitātes, kas aizrautas ar programmu radītu apsēstību nokļūt un palikt vientulībā {[kalns](slāvu,liriešu,karēļu,zviedru)-vientuļš}. Kamēr Jūs risināt viktorīnas jautājumu, kas gozējās mums pasniegtajās fotoliecībās, atceļojušās līdz mums jau aprīkotiem speciāliem parakstiem zem tām, mēs ķeramies pie vēl vienas programmas izdzēšanas, kas ļoti noderēs...
Jūs zināt mašīnrakstīšanas rīkus - datoru laikmeta priekštečus? Ir tādi. Vismaz Jums ir izveidots priekštats par šādām iekārtām. Tad lūk! Iekārtas, kuras veic šo darbību (papīra apdrukāšanu) tika saražotas pirmoreiz 1976.-1979.g. Ko patiesībā dara tās iekārtas, ko mēs redzam vecākās bildēs (ar nosacījumu, ka Jūs skatāties uz vecāku bildi), mēs atstāsim brīvajam lidojumam.
Kā Jūs dabūtu tās programmas (mēs pieņemam, ka Jūs esat absolvējis vismaz programmēšanas un iztēlojieties programmas vienkāršotu koncepciju!) būtnes prātā vai ķermenī, turklāt neprasot atļauju?
Mēs gribētu paplosīt Jūsu stereotipus vēl kādā jautājumā. Cilvēki fotogrāfijās paliek jaunāki. Daži - garāki. Citiem pazūd ausu ļipiņas. Šādi dramatiski notikumi līdz 1968.gadam bija sociālo grupu kopuma vispārpieņemts redzējums, kā mums būt.
Un šo faktu orientēto programmu vācelīšu perspektīvu var saprast (varbūt ne tūlīt, bet pēc 1L dzēriena Lāčplēsis uzņemšanas organismā - noteikti). Kad Tu esi programma vai programmu kopums, citas būtnes Dzīvība tiešām var šķist tikai fakts Tavos pierakstos. Tāpēc arī personvārdu lietošana sociālo grupu kopuma ietvaros līdz 1944.-1946.g. tika kvalificēta kā lieka greznība, ar kādu greznojās tikai vienkāršie cilvēki. Un Jūs varat tikai minēt, kādas programmēšanas funkcijas apzīmē pēc 1944.-1946.g. savu personvārdu apzīmēšanai piesavinātie vārdi no pašu sarakstītajiem leksikoniem.
Kā to visu var dabūt gatavu, Jūs varētu jautāt? Jā, mēs arī brīnāmies, kā Ukrainā zombēšanas kastīšu skatīties piekritēju skaits 2014.g. piedzīvoja lēcienu no 34% uz 79.8%. Ir viegli ko tādu izdarīt Jūsu iemīļotajam Youtube kanālam, bet fiziskas teritorijas ietvaros pat noreaģēt uz šādu pieprasījuma lēcienu var tikai, kad...?

Ilze Pl
pirms 1 gada
Ir labi, ka kāds analizē muļķības Putina esejās. Tomēr ir jānošķir tas, ko Putins raksta un runā, no tā, ko viņš patiesībā domā un vēlas. Nevajag meklēt jēgu Putina esejās, jo tur tās nav. Viņš ļoti labi zina, kas viņa esejās ir patiess un kas tāds nav, bet tam nav nozīmes.  
Putins ir aprēķinātājs, kuru interesē vara un nauda par jebkuru cenu, tāpat kā viņa tuvos sabiedrotos. Retorika par Krievijas, Ukrainas vēsturi, tautu vienotību utt. ir paredzēta publikai, lai aizmālētu acis un attaisnotu gan iebrukumus citās valstīs, gan citas režīma "izklaides". Ar propagandas palīdzību ir jāuztur mīts, ka visa pasaule Krieviju ir apdalījusi un Putins ir tas, kas šo vēsturisko "taisnīgumu" atjaunos. Publikai tas patīk un publika tam tic. Aiz visa tā patiesībā stāv tukšs aprēķins, kā sagrābt pēc iespējas vairāk teritoriju, pēc iespējas vairāk naudas un varas. Panākumi "vēsturiskā taisnīguma" atjaunošanā garantē ilgāku Putina palikšanu pie varas iekšzemē un ilgāku resursu kontroli Putina un viņam pietuvināto rokās. 

streips
pirms 1 gada
Viena piezīme pie šī izcilā pārskata par Ukrainas vēsturi. Žurka Janukovičs no sava kuģa aizmuka 2014. g. 21. februārī. Tajā pašā vakarā Kremļa fašists un viņa pakalpiņi sāka runāt par Krimas atņemšanu, un tas bija process, kurš bija pabeigts tā paša gada 21. martā. Resp., nebija runa par "nākamo gadu."

Laila Bremsa
pirms 1 gada
Ticības apliecība???? Varbūt nevajag.....:(
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!