Viktors Bērziņš
pirms 1 gada
Lasām uzmanīgi – “…politiskais liberālisms (nejaukt ar ekonomisko liberālismu)…” tas nu tiešām ir “apslēptais humanitāro zinātņu devums” visā krāšņumā. Žēl, ka pašās beigās, varēju pat nelasīt visu rakstu.

Politiskais liberālisms bez ekonomiskā – mēģinājumi bijuši un diemžēl būs vēl, kaut rezultāti zināmi. Varam mierīgi iet sāls raktuvēs zemenes lasīt. Ar humanitārās gaismas lukturīti uz pieres.

pirms 1 gada
Ja šis raksts domāts kā ironisks vai vienkārši humoristisks, tad ir labi. Paldies, laikam uztvēru. Bet... Ja tiešām šis ir viss, ko var izspiest nopietnā veidā rakstot par "liberālo demokrātiju", nu, tad piedodiet, man nav vārdu. Man kā anti-intelektuālim, protams, grūti uztvert un saprast rakstā izklāstītās domu nianses, bet tie izteikumi, ko spēju kaut cik saprast, šķiet muļķīgi un neiztur kritiku. Kaut vai - "Tomēr vai taisnība, ka humanitārās un sociālās zinātnes labvēlīgi iespaido sabiedrību un – precīzāk – liberālo demokrātiju?" (labi, tas ir jautājums, okej, okej...). Lasot šādus rakstus, klausoties intervijas vai podkāstus, vienalga, patērējot tā saucamo "intelektuālo" saturu, rodas jautājumi - kādas valsts kontekstā, šis vispār darbojās? Latvijas? Rietumvalstu (lai ko tas arī nozīmētu)?Hmm... Kam adresēts šāds saturs? Tiem, kas to tāpat patērē ikdienā vai tomēr tiem, kuri to nekad mūžā nepatērēs?
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!