Mazāk indes, vairāk mīlestības. Ziedo Satori un vairo izpratni vienam par otru!


Jerome Burcheal
pirms 3 nedēļām
Sveiki,

Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums? Es esmu privāts investors, es izsniedzu aizdevumu ieinteresētām personām un abiem uzņēmumiem, kuri godprātīgi meklē aizdevumu. Vai jums tiešām ir nepieciešams steidzams aizdevums? tad tu esi īstajā vietā. Mēs izsniedzam biznesa aizdevumu, personisko aizdevumu, ar minimālo summu € 1,000.00 līdz maksimālajai summai € 40,000,000.00, sazinieties ar mums, lai saņemtu aizdevuma pieprasījumu ar 2% zemu procentu likmi, lai apmierinātu jūsu pieprasījumu un izkļūtu no finansiālām problēmām. mūs šodien pa e -pastu: [email protected]

Aizpildiet šo informāciju zemāk

Pilni vārdi:
Valsts:
Telefona numurs:
Nepieciešamā aizdevuma summa:
Aizdevuma ilgums:
Mēneša ienākumi:
Mājas adrese:

Paldies, gaidot jūsu atbildi

Sazinieties arī, izmantojot whatsapp: +12149748303
Ar cieņu,
Kredīts/finanšu pakalpojumu sniedzēji.
Džeroms Burčels

Skaisle Jatalniece
pirms 4 mēnešiem
NA - nācijas tēvi nez cik tur simtus tūkstošus sadeva kuļturščikiem - lai tie turpina šķelt un iznīcināt sabiedrību - vismaz 10 x dienā dzirdu , cik smagi cieši kuļturščiki - lielāku maucību grūti iedomāties - it kā citi sabiedrības locekļi būtu lopi, kuri nespēj just
Šorīt dzeru kafiju ie atvērta loga - kādreiz patika sēdēt logā, tagad sēžu pie loga- vecums nenāk viens, tā ir.
Lūk, sēžu un vēroju, kas notiek pagalmā. Ienāk onkulis -tā ap 50 -60 gadi- noliek tīkliņu uz soliņa un apiet ap pirmo lielāko koku. Laikam kaut ko pazaudējis, nodomāju. Gna jau atradīs, kad redzu, ka brīdi pastāvējis un uz koku skatījies, onkulis otreiz iet apli ap koku. Bet tad ievēroju, ka viņš neko uz zemes nemeklē, ka viņš iet apli ap koku - tad nostājas - pāris minūtes skatās uz koku, varbūt uzrunāja koku, nezinu, ar pakausi pret mani un tad iet atkal un tā daudzas reizes.
Skaidrs, ka onkulim kaut kas nojucis, sajucis, pajucis. Ko man darīt? Zvanīt pp pirmā doma, bet ko man teikt? Ka onkulis iet ap koku? Uzrunāt onkuli ? Plkst ir pusastoņi rītā, cilvēki vēl guļ, ko es kliegšu, iziet pie viņa un tad uzrunāt man ir elementāri bail. Noskatos , kā onkulis riņķo ap koku, tad paņem tīkliņu un aiziet.

Skaidrs, ka cietēji un mocekļi ir tikai kuļtruščiki - nu kaut kāds onkulis meklēja ap koku pazudušo vakardienu, tas taču neskaitās. Un tante sēž , un iespējams vēl vairākas tantes un onkuļi sēž un skatās un brīnās , bet tie jau nav cilvēki - kas ar viņiem notiek , jo cietēji jau ir tikai pārstrādājusies politiķi un naida apkarotāji un kuļturščiki -

tāpēc sabiedrību neuzrunāja un neuzrunā psihologi, psihiatri - nav paredzēts nabagiem, visa nauda aizgāja nabiņrubinātājmiem satoristiem un naida kurinātājiem pētniekiem

nu tādā krāsā un dinamikā mana žultiņa šodien -

random test
pirms 4 mēnešiem
> plurālisms kā tāds ir neapejams dzīves fakts.

Tās ir muļķības. Līdz ārkārtīgi nesenam laikam visas pasaules valstis ir bijušas ļoti homogēnas. Tagad Rietumos to ir mainījusi masu imigrācija, ko neviena Eiropas tauta nekad nav ne prasījusi ne gribējusi, un kas nav vajadzīga pilnīgi nevienam izņemot korporācijas (un citiem uz parazītismu tendētiem organismiem), kas ir kā trakas pēc lēta ekspulatējama darbaspēka.

Skaisle Jatalniece
pirms 4 mēnešiem
nu lēts darbaspēks ir viena lieta, cita lieta ir patērētājs - globālajiem uzņemumiem vajag alkatīgu patērētāju un vai migrantu miljoni nav vienkārši ģeniāls risinājums priekš globālistiem - Āfriku vieglāk izlaupīt, bet Eiropu - pārvaldīt

Kuru krīzi, kuru problēmu un kā ir atrisinājusi migrācija? Jaunais rasissm, kad melnādainos nomaina baltādainie un kad mazo nāciju mentalitāti izsmej un izņirdz lielo tautu un lielo rasu nācijas - tā tā jaunā taisnība ?
Vai kad sievietes kļūst par vīriešiem un kuras to negrib tās tad - kā tikko paziņoja žurnāliste Anita Brauna ir kaut - kādas tādas vecišķas ? ( Intervija ar osipovu lr 1)

Ai nu labi, kā teica Gaitiņtēvs no Mērnieku laikiem - lielos zagļus ceļ godā - mazos - kar - šodien gan jau Gaitiņtēvs teiktu citādi - kar arī ne zagļus - bet nu gan jau ....

Erich Dohom
pirms 4 mēnešiem
Es esmu Ēriks Mūrs. Es dzīvoju LATVIJĀ un esmu vampīrs, kā arī vēršos pie cilvēka arī jebkurā brīdī, kad vēlos, esmu viens no visvairāk baidītajiem cilvēkiem savā valstī. Es kļūstu par vampīru, izmantojot sava drauga palīdzību, kurš mani iepazīstina ar vampīru meistaru, dodot man savu e-pastu. ja vēlaties kļūt par vampīru, lūdzu, sazinieties ar vampīru valstības pili uz viņu e-pasta adresi [email protected]

Skaisle Jatalniece
pirms 5 mēnešiem
Kā tika sadalīti sabiedrības integrācijas fonda miljoni? !!!
Pareizi - Zaiga Pūce fonda vadītāja uzskatīja,ka tā nauda jādod tiem medijiem,kuri propagandē kremļa idejas un debilizē sabiedrību spiežot tai līst slavenībām starp kājām.

Un - visi politiķi, varas elite tam ir piekritusi. Kāpēc lai Kruks nepaņirgātos par latviešiem ?

Sala
pirms 5 mēnešiem
Ari padomju laikà veksmigi màcéja instumentalizét kultùru, ar to manipuléjot pràtus. Satori dara to pashu. Tas nav kultùrzurnàls, bet politisku spéku, bezmaksas (valsts apmaksàts, jo traktéts kà progresivs zurnàls) platforma. Jauki. Raksts, kursh it kà "cinàs" prêt populismu, pats ir uz robezas ar fake news. P.S. Palùgshu nejaukt latviskàs identitàtes ienishanu un homoseksualitàtes jautàjumu vienà baljà. It kà visi nelatvieshi bùtu totàli atvérti gejiem un it kà visi latvieshi bùtu noskanoti pret homoseksualitàti. Diezgan murgains sajaukums. Pie tam, ja aptauja veikta Rigà, tad 50% no tàs iedzivotàjiem ir nelatvieshi ( ko gan nozimé shis jédiens, ja pasé ir rakstits pretéjais). Vai veicot aptauju, tika speciàli atlasiti latvieshi? Vai tas tika pàrbaudits, jo daudzi krievu izcesmes jaunieshi runà perfekti latviski? Ja tas tà notika, tad pati aptauja robezojàs ar rasismu.

Skaisle Jatalniece
pirms 5 mēnešiem
Nevis robežojas ar rasismu,bet ir rasisms. Kur drosme pateikt, uzrakstīt,ka satori autores Annas Žabickas sludinātā ideja,ka baltādainie ir rasisti ādas krāsas dēļ ir jaunais rasisms?
Cik ilgs ceļš,kad latviešiem sāks ņemt nost īpašumus,jo taču baltādainie rasisti. Vainīgi. Ja liedzas - tikai apstiprina savu vainu.

Kur NA , kur latviešu inteliģences balss? Kas maksās , tā dziedās?

Starp citu, pasēs vairs neraksta tautību. Tas atkal tā izcili izdevīgi kremlim un satoristiem

Sala
pirms 5 mēnešiem
Tragisks, kultùr infantilisks - kultùras dzilàko bùtibu neizproshs zests - uzlikt rakstam dziesmusvétku fotogràfiju. Tas bùtu tas pluràlisma viedokla simbols? Nemot vérà, ka Dziesmu svétki ir Unesko kultùras mantojuma sarakstà, un ir milziga kultùrvértiba, kà déjà Irijà, karnevàls Brazilijà, tango Argentinà, pastarpinàti vérsties prét to ( vai pétijuma veicéji par to ir informéti? Tà bija iedota kà pamatnostàdne?) - attiecigi ari centràls nàcijas kultùrnotikums ari finanséjuma sa dalijula zinjà, varbùt Satori vajadzétu samazinàt Kultùrkapitàla fonda finanséjumu. Nonemt né, lai pàris sunji varétu apriet kultùrvértibu, kaytru reizi pieturoties pie shémas - vismaz vienreiz gadà nogànit Dziesmusvétkus. Tà ir Satori editoriàlà linija. Es atkàrtojos, bet ari Satori atkàrtojas.Es nerunàju par pétijumu, tàdi var bùt simts, katrs péta kàdus uzstàdijumus grib. Par visu vari gribàs pieràdit, ka latviskà identitàte ir fui. Shiis fotogràfijas izmantoshana ir provokàcija, virspuséjs kultùras interpretéjums, tàs dzilàkàs jégas neizpratne - neiglitotiba, shaurs skatijums - man nepatik, tàtad, tas nav forshi. Zems limenis.

Andrejs Upitis
pirms 5 mēnešiem
Arī lāpu gājiens no Satori puses tika izsmiets. Dziesmu svētkus taču var aizstāt ar praidu.Tas tik būtu progresīvi

Valar Morghulis
pirms 5 mēnešiem
Man vairs nav ko teikt. Ir bezspēks. Paldies, Skaisle, ka vismaz tev ir spēks kaut ko pateikt.

Skaisle Jatalniece
pirms 5 mēnešiem
Nu mani pulvera krājumi arī izsīkst.
Stāvēju rindā Narvesenā - pie Saktas,tajā. Man jānopērk braukšanas taloni, bet klausos iekšējo balsu cīņās - gribu žurnālu, tas dārgs, gribu saldumus, atkal dārgi utt. Apkārt staigā cilvēki, bet es mocos starp gribu un varu un te pēkšņi - sieviete man aiz muguras sāk kliegt - nu fašisti latiši, nu nado že - nu fašisti. Šķirsta kaut kādu žurnālu un kliedz,ka latvieši fašisti. Biju stāvējusi ieslīpi pret kasēm vērojot žurnālu stendu, bet no tiem kliedzieniem tā satraucos,ka uzreiz pagriezos pret kasi, jutu ka man uzraujas pleci un sastingst vēders. Nu man jāiet pie kases un jāsaka , ko gribu, bet nevaru pateikt. Skatos uz tā puiša pirkstiem, kā viņš novāc nepaņemtos čekus, kaut kur nomet kādu iesaiņojumu un tikai pēc trešā lūdzu es sāku runāt, bet arī tikai atbildot jautājumus

Lieta tāda,ka pag.gada rudenī zaudējot darbu ,es vietā dabūju 3 nopietnas diagnozes un ārstu visu laiku atkārtotais,saudzējiet sevi,tomēr ir uz mani iedarbojies. Es baidos no atklātiem konfliktiem.
Un otra lieta - es fašistus ,tāpat kā čekistus vizualizēju nevis ar šautenēm rokās, bet ar pistolēm- pie galvas pieliktām pistolēm, un kad tā okupantu valodā tik pēkšņi un tik skaļi kliedzošā sieviete kā šāvienu palaida nu fašisti latiši - es tieši tā to uztvēru - ka tūlīt šaus.
Manā sētā regulāri bļaustās krievvalodīgie un pa retam kāds dūšu uztaisījis pakliedz ubju fašistos, tomēr ir atšķirība vai tu sēdi dzīvoklī aiz slēgtām durvīm, vai esi blakus naidā zvērojošam kliedzējam.

Jā un piekrītu bēdīgi slavenajai Sandrai Veinbergai,ka NA apvienība ir kremļa aģenti, jo tieši NA ir politiski atbildīga par Satori.lv publikāciju saturu,kurās kurina naidu, šovinismu,rasismu un sabiedrības nu jau ne tikai sociālo nevienlīdzību.

Tieši NA ir atbildīga par satori.lv finansēšanu un ar šo politiķu atbalstu tas notiek .
Demokrātiski, par nodokļu naudu finansēti mediji pārstāv visu sabiedrību ,ar visiem tās viedokļiem un viedokļu sadursmes rada dialogu, viedokļu līderi strīdās un cenšās saprast viens otru.

Satori māca ,ka latvieši ir rasisti,jo piedzima ar baltu ādas krāsu. Kamēr okupanti, kuri te ienāca slepkavojot un mocot cilvēkus, ir upuri, jo latvieši ir fašisti.Jā un inteliģence ir visvieglāk nopērkamā sabiedrības daļa. Tas ir jāatzīst.

Skaisle Jatalniece
pirms 5 mēnešiem
Apbrīnojami - tādi pētnieki kā es balerīna. Veic pētījumus Latvijā, kurā dzīvo simtiem dažādu tautību,bet secinājumus izdara par tikai latviešiem - tie tie sliktie un peramie.... citi tie labie un pareizie - perfekts satoristu stils....
Es ceru,ka šim naidu kurinošajam un diskriminējošam " pētījumam" netika
tērēta nodokļu maksātāju nauda
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!

Ziedo "Satori" darbībai!