black_data
pirms 1 gada
Pieņemu, ka šāda performance ir iespējama tikai ar šo divu mākslinieku līdzdalību. Nez vai, piemēram, Čomskis piekristu “diskutēt” ar kādu no šiem abiem, lai gan arī viņš kaut kādā ziņā varētu būt pieskaitāms popkultūrai.

Raitis Iljenkovs
pirms 1 gada
Autore aizmirsa pieminēt, ka Žižeka materiāls bija viņa veco joku un intervijās pausto izteikumu nolasīšana no lapiņas. Žižeks ir kā tas edgy filosofijas vai antropoloģija pirmkursnieks, kurš izlasījis fuko, deridā u.tml. un jūsmīgi visiem stāsta, cik ļoti viss ir varas attiecību konstruēts un visi vērtību atskaites punkti ir sūds, līdz gadiem ejot pieņemas prātā un saprot, ka šī ir visbanālākā un slinkākā intelektuālā pozīcija pasaulē. Žižeks kaut kā ir izlaidis to pieaugšanas posmu, tomēr viņš ir vienīgais no kreisajiem, kurš spēj pateikt arī kaut ko sakarīgu. Pītersons ir pragmatiķis, viņam nav aktuālas Hēgeliskas spekulācijas, jo, kā jau klīniskās psiholoģijas pārstāvim, viņam svarīgi ir radīt pozitīvu programmu reāliem cilvēkiem šajos post-metanaratīvu, post-patiesības viss-ir-diskurss apstākļos, kurus Žižeks un neskaitāmi stilīgie intelektuāļi ar cigareti zobos pirms viņa ir tikai diagnosticējuši.

WhenWeAll FallAsleep
pirms 1 gada
Nez? Čērčils arī tā ir teicis?
Bet forša tā nicināšanas “ideja” autorei. Ne vien īsts gudrums, bet viedi. Viedi. Picu vajadzētu varbūt regulārāk tomēr palietot.

meetra meetra
pirms 1 gada
pardon, viņi neierakstās upuru kultūrā, jo nedomā, ka viņiem ir taisnība tāpēc vien, ka viņi ir tā vai citādi apspiesti.

jjanis
pirms 1 gada
Diskusiju neredzēju, kopsavilkums un viedoklis patīk. Neatkarīgi no tā cik reliģiski vai racionāli pamatots ir uzskats par to vai tuneļa galā ir gaisma (un kas tā ir), kā arī laika nogriežņa garumu līdz tās sasniegšanai un cilvēku spēju to ietekmēt, es arī tomēr ceru, ka izlaistajai-attīstītajai pasaulei ir kas vairāk nekā saujiņa padevušies kraķu, kuru samierināšanās un cinisma mikropolitiku atpazīstu arī pats sevī.

Skaisle Jatalniece
pirms 1 gada
Man ļoti ļoti patīk autores izteiksmes stils.
Saturiski - pakaļtaisoties autorei - arī manas priekšnojautas piepildījās - nekā jauna šai pasaulē

Mareks_Sarnovskis
pirms 1 gada
Kārtējais nihilistisks kreisas humānistes lirisks stenējums. Tiešām, var just, ka nebija izgulējusies. Divu cilvēku refleksiju popkultūrai uztvērusi kā divu dakteru sammitu pasaules likstu zāļu recepšu radīšanai. Cerēju izlasīt kaut ko vairāk par, uz kreisi formēta portāla lasītāju profilētu, uzspēlēto vilšanos un nīkulīgu narcisismu.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!