WhenWeAll FallAsleep
pirms 8 mēnešiem
Kristiana jēriskums un maigums patiesi šajos laikos ir dāvana ikvienam no mums.

Gus Gus
pirms 8 mēnešiem
+1
Maigs kā jērs, my ass. Ja tu iekāp skudru pūznī un grozi zābaku, vienlaicīgi sakot, ka nevienu negribi aizvainot, piedod, ja kacini, tad uzņemies atbildību, jo katrai darbībai ir pretdarbība. Brekte mērķtiecīgi izmanto tumšā okultisma simbolus, body-horror estētiku un aktīvi koķetē ar sātanismu. Skaidrs, ka pašam tas liekas varen nazīgi, un, ja aiz tā būtu kāds jēdzīgs sakāmais, būtu par ko parunāt, bet diemžēl tas tā nav. No malas tas izskatās prasti un pašmērķīgi. Tāds LMA otrā kursa studenta piegājiens, kas asoc. prof. titulam īsti vairs nav attaisnojams, jo šāda recepte ir pārāk primitīva, paņemt kādu simbolu, kas daļai sabiedrības ir svēts un sacūkot - piem. piekārt krucifiksu ar galvu uz leju, nokrāsot melnā lateksā un blakus nolikt divus neona dildo. Un tālāk? Tīksmināties, ka Tev pievērš uzmanību? Tāds narcisms vien beigās sanāk.

Laime Pilnīga
pirms 8 mēnešiem
Piekrītu! Brektes mākslai pietrūkst pamatojuma.

Dzintars A
pirms 8 mēnešiem
Kādreiz darbu kvalitāte cilvēku radīja par mākslinieku...
Tagad "mākslinieki" rodas pēc sektantiskām kristībām savā burbulī, kuri lielākoties nespēj uzrunāt/iedvesmot tautu...
Mākslai ir jāaicina tās baudītājs uz labo... Ja tā aicina/mudina/iedvesmo uz ļauno - tā ir perversa ļaunumu radoša provokācija un tādiem darbiem nav tiesību nest mākslas vārdu un tās autoriem nest mākslinieka vārdu...

HealthyMonkey
pirms 8 mēnešiem
Vai tu būtu mākslas darba vārda nesēju apvienības (MDNA) priekšsēdētājs, kurš nosaka, kas ir un kas nav vārda cienīgi?

Dzintars A
pirms 8 mēnešiem
HEALTHYMONKEY, ikviens ir mākslas darbu kritiķis. Neviens man nepateiks, pat "izglītots būt par kritiķi", kas ir māksla. Galvenais ir tas, ko "māksla" kā provokācija rada: pozitīvo, negatīvo vai nesaprotu un no tā es secinu vai tā ir māksla...
Kādas emocijas Jums, izraisa Brektes radītie darbi?
Un ja māksla drīkst provocēt uz ļauno/neapreizo - kurš nesīs atbildību par realizētiem noziegumiem?
Ir milzīga atšķirība, kā kāds tiek pie "mākslinieka" goda un ir divi varianti:
1) mākslīgs burbulis kādu "kristī" par to;
2) kad tauta atzīst kādu par mākslinieku.

Skaisle Jatalniece
pirms 8 mēnešiem
Un kāpēc visi mediji publicē visa kalibra mākslinieku un piedodiet smalkās ausis un acis, man ir svarīgi to uzrakstīt - visādas atpazīstamības bumbiņdirsēju viedokļus un Dzintariņam uzbrūk pat par komentārā paustu viedokli?
Tā tā sorosidtu sludinātā vienlīdzība un tiesiskums?

Skaisle Jatalniece
pirms 8 mēnešiem
FB klejo K.G.Junga citāts - apmēram tāds- domāt ir grūti, tāpēc cilvēki tiesā. Viedi vārdi, bet citāta turpinājumā un šā raksta kontekstā ir jāuzsver,ka cilvēku domāšanai un tiesāšanai rāmjus uzliek informācijas pieejamība.

Lūk, par Brektes darbiem krimināllieta esot ierosināta nevis tāpēc,ka pats sevi sludina par sātanistu un tad intervijās= komunikācijā ar sabiedrību mētājas starp sevis pozicionēšanu starp normāls un nenormāls, bet gan tāpēc, ka viņa mākslā izmantota bērnu pornogrāfija.
Iegāju brektes mājaslapā - neatradu vispār neviena darba reprodukciju, lai pati redzētu un spriestu.

Tāpēc varu tikai spriedelēt, ja ir tā,ka brekte zīmē un internetā publicē mazas meitenītes vai meitenīti ar milzu locekli mutē, zirga vai vīrieša, tad nu tomēr tā vairs nav mākslinieka brīvība ,bet tā ir pedpfolīja,kura būtu tikai uz to bargāko jākriminalizē. Punkts.

Bet - viena lieta,ka informācija nav pieejama. Es nevaru pati to redzēt un secināt, cita lieta ,ka sorosistu prezidents levits ar savas passijas bīdīšanu tiesneses amatā, tiesu sistēmu vairāk kā jebkad agrāk ir pielīdzinājis mauku mājai.

Lai Jungs izrunājas,cik gudri grib, bet slazdā esam.

Skaisle Jatalniece
pirms 8 mēnešiem
Pedofīlija. Ja mākslinieks drīkst radīt un izplatīt pedofīlisku saturu,tad pieļauju,ka pavisam drīz visi pedofīli pārkvalificēsies par māksliniekiem.
Normāli? Tiešām?
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!