Sierrealiste
pirms 6 gadiem
Jautājums - cik personas ir saņēmušas reālu sodu par citu personu aizskaršanu internetā. Par privātās dzīves neaizskaramības pārkāpšanu vai ko talmīdzīgu (neorientējos)?

Aizliegt, likvidēt... tas būtu tā pat kā noteikt komendantstundu, aizliegt cilvēkiem pārvietoties pa ielām, jo, lūk, viņi, to darot, veic noziegumus. Nē, taču... tā pat būtu jāvēršas pret konkrētiem nodarītājiem internetā.

Bet, vecākiem gan ir visas iespējas un tiesības pateikt - pa šo rajonu nevazāsies. Sēdi mājās.

Ieva Gā
pirms 6 gadiem
Varbūt ir jāsāk ar savu bērnu un mazo māsu/brāļu izglītošanu par to, cik pareizi vai vajadzīgi ir publicēt tajā pašā Facebook vai citos sociālajos tīklos savu personīgo informāciju - ir diezgan muļķīgi apvainot pašus sociālos tīklus kā cēloņus jaunu cilvēku aprobežotībai un vēlmes neesamībai pašizglītoties. Informācijas mēslu pārblīvētības laikmetā ļoti labi var redzēt, kurš spēj izfiltrēt vismaz daļu no ''bildes'' un kurš pakaras anonīmu komentāru dēļ. Dabiskā atlase, piedodiet.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!



Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!