Skaisle Jatalniece
pirms 7 mēnešiem
Lūk, pamodos un vēl kafiju neiedzērusi skatos tv 3 rīta ziņas. Bēgļi?! ar bērniem un sievietēm pa priekšu, ar superdārgiem telefoniem un stiepļu griežamām šķērēm ir pie mūsu robežām. Lai mūs iekarotu.

Lai padarītu mūsu dzīvi kā Nīderlandē,kura ir islamizēta un kur notiek nevis cīņa ar organizēto noziedzību,kā mums stāsta (IR šīsnedēļas raksts) ,bet patiesībā - tiesiskas valsts iznīcināšana , šariata jeb prasti sakot - stiprākā izdzīvošanas likuma ieviešana.

Vakar spiegel.de lasīju un klausījos ,kas notiek Vācijā. Vieni vācieši traki deg uzņemt vairāk, vēl vairāk bēgļu- braukšot uz Poliju tur savākt viņus, citi vācieši viens pēc otra zaudē savas dzīves telpas - dzīvokļus, mājas utt. Trešos vāciešus slepkavo nost. Garīgi slimi bēgļi - it kā,kuri nu tikuši pie ilgotās labklājības,bet nespēj samierināties ar citādo - kristietisko Eiropas civilizāciju un tāpēc slepkavo. Kādi tur likumi,kāds tiesiskums, viņi jau dzīvo savā šariatā,kā mūsu daudzie Latvijas krievi - fiziski Latvijā, garīgi, dvēseliski - putina krievijā....

Jā - kāpēc to rakstu šeit, vai tiešām troļa brēciens un tikai...
Nē, tāpēc,ka esmu nonākusi pie secinājuma,ka pareizi vien esmu domājusi,ka tā satoristu, t.sk. brasliņas citādā dievināšana un tradicionālā noārdīšana ne pie kā laba nav novedusi un nenovedīs...

Nu pēc gaiļu ingas un viņas līdzbļāvēju gribas slēgs kristiešu baznīcas, līdzīgi kā jau daudzās vācu zemēs ir izdarīts. Nu atvērs mošejas un modīsimies ar mullu saucieniem nevis zvanu skaņām - nu un kas mainīsies? Vai musulmaņu mošejā notiekošais būs labāks kā kristīgā baznīcā notiekošais?

Nu ar kirvaneha palīdzību kaku padarījām par bērnu labāko draudziņu. Žēl atstāt podiņā tādu, bet kas tālāk? Ja bērnam mikrobu un baciļu un vīrusu pilna kaka ir tāda pati draudzene kā pūkains ( arī sliktu sīkdaliņu pilns) lācītis? Ja vairs nav tā ierastā kārtība ,tās tradicionālās vērtības? Kas vietā?
Skatāmies uz pasauli radoši? Kā knab - ar mākslas akciju apkaros korupciju. Nu nav skaisti? Māksla glābj pasauli -žēl tikai,ka iedomās, nevis īstenībā...gan jau pirmsvēlēšanu laikā uzzināsim vairāk un konkrētžk

Gan jau,ka mani bērni paši izlems,kādas grāmatas saviem bērniem lasīt, bet es no savas puses darīšu visu,lai no šādām ....nu kā lai saka ...muļķībām vai ākstībām savus mazbērnus pasargātu.

Cerību,ka izdosies tikpat kā nav, bet tomēr. Vispirms nomiršu es un tikai tad cerība ...tāda laikam ir tā ne trako, ne netrako neiznīcināmā lietu kārtība. Nu vismaz tik daudz....
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!