Ingrīda Burāne
pirms 11 mēnešiem
Labdien, šoreiz ne par recenziju, bet autores pieteikumu, kura ... piehaltūrē kā korektore. LLVV saka, ka haltūrēt ir pavirši, nevīžīgi, neprasmīgi veikts darbs. Neesmu pārliecināta, ka šāds apzīmējums dara godu Jutai Ancei Ķirķis, vēl jo vairāk - rodas jautājums vai jēga lasīt pašu recenziju? Varbūt tā arī ir neprasmīgi veikts darbs? Domāju, ka katrs žurnāls respektē lasītājus, vēlas lai to kļūtu aizvien vairāk un vairāk. Pieņemu, ka tās tāds neizdevies joks. Šī nelielā replika tik tāpēc, ka šādi mazi jociņi kaitē pašam žurnālam un tā visnotaļ respektējamajam saturam. Lai jums visiem veicas katrā darbā!

Skaisle Jatalniece
pirms 11 mēnešiem
Nū - valsts esam mēs... ne krievi vai amerikāņi pandēmijas laikā Latvijas bērniem neļāva iet uz skolu, nenodrošināja mācības attālināti un izdeva pārtikas pakas,kurās pārtika biežāk bija pat suņu neēsta. Nu badcietēji gan jau aprija visu,ko deva...
Ne jau krievi vai amerikāņi aizliedza dz.svētkus skolēniem un atļāva lgtb - pie tam ar ātzemju visiem,zinot,ka R. lidostā iebraucējus neprbauda....
Valsts... skaidrs,ka kultūra un ozglītība man nebūs vairs pieejama - paskatos cenas un ...

Par apbalvojumiem - kā okupācijas laikā - jo trauslāk turās korumpēta ,noziedzīga valsts vara,jo vairāk dala ordeņus. Drīz jau vienam otram būs jāpērk oversize žakete ,lai visus sakarinātu.

Tiesa gan - pirmajā brīdī iespringu,kad lasīju Pastaigas + Porsche konkursu par labāko !!! sievieti Latvijā. Agnesei Irbei biju paskrējusi garām,bet šorīt skatos - tomēr ir. Tas man milzīgs atvieglojums.

Ne visu saprotu,ko A.Irbe sludina, ne visam piekrītu,ko domāju,ka saprotu, bet viņa ir viena no tik ļoti retajām personībām Latvijā,kurā ieklausos un pie kuras teiktā vai rakstīt atgriežos vēl un vēl.

Noteikti balsotu par viņu, bet nu gan jau uzvarēs konjunktūra ....

Patricija
pirms 11 mēnešiem
Tiešām? Praidam bija kas vairāk atļauts nekā skolēnu dziesmu svētkiem?

Skaisle Jatalniece
pirms 11 mēnešiem
Tiešām? No kāda teātra Jūs lūdzu? Vai tad praids nenotika klātienē ? Tas tāpat kā skolēnu dziesmu svētki bija ATTĀLINĀTS?!

Skaisle Jatalniece
pirms 11 mēnešiem
Skolēniem bija at lauts seksīgs kopā būšanas atvadu koncerts? Bija atļauta silta un sirsnīga kopā pulcēšanās Rīgā, ārzemju viesu uzņemšana ? Tas, ka notika videotranslācijas taču nenozīmē, ka praidam atšķirībā no dz. svētkiem nebija klātbūtnes un kopā būšanas iespējas. Varētu ņirgāšanos paturēt pie sevis ...

Patricija
pirms 11 mēnešiem
Pēdējo teikumu paturiet prātā, jā.

Skaisle Jatalniece
pirms 11 mēnešiem
Ir jau lietas,ko tik ātri neaizmirst tik un tā ....un tad vēl ir,ka nāk nākamais un šis aizmirstas, tāpēc solīt nevaru
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!