Nosaukums: Visos sirds nostūros
Autors: Fransuāza Sagāna
Gads: 2021
Izdevējs: Zvaigzne ABC
 
 
Grāmatas
13.12.2021

Visos sirds nostūros

Komentē
0

Apgādā "Zvaigzne ABC" izdots franču rakstnieces Fransuāzas Sagānas romāns "Visos sirds nostūros".

"Visiem par pārsteigumu, brīnumainā kārtā izdzīvojis pēc autoavārijas un divus gadus aizvadījis dažādās veselības uzlabošanas iestādēs, Ludoviks Kresons ir atgriezies mājās, lai turpinātu atlabšanu ģimenes īpašumā "Kresonāde", tēva vienaldzības un sievas nicinājuma ieskauts. Marī Lora labprātāk būtu bijusi atraitne, nevis aizvadījusi dienas piespiedu bezdarbībā kopā ar, viņasprāt, nīkulīgo vīru. Ludoviks savukārt cieš no vientulības, atstumtības un vilšanās, tomēr viss mainās līdz ar Fanijas, viņa elegantās un inteliģentās sievasmātes ierašanos," vēsta grāmatas anotācija.

Fransuāza Sagāna (1935–2004), franču rakstniece, lugu un scenāriju autore, savu pirmo grāmatu "Esiet sveicinātas, skumjas" sarakstīja 18 gadu vecumā. Tā šokēja franču sabiedrību, padarīja slavenu jauno autori un vēl aizvien tiek uzskatīta par viņas labāko darbu. Savukārt "Visos sirds nostūros" ir Fransuāzas Sagānas pēdējais un līdz šim nepublicētais romāns, kas tika izglābts no aizmirstības, pateicoties rakstnieces dēlam (un priekšvārda autoram) Denī Vesthofam, kurš nepabeigtajā manuskriptā atradis "Fransuāzai Sagānai raksturīgo absolūto brīvību, nesavažoto garu, griezīgo humoru un uzdrīkstēšanos, kas robežojas ar aizskaršanu" un tāpēc nolēmis grāmatu izdot pēc autores nāves.

No franču valodas tulkojusi Astra Skrābane.

E-grāmata pieejama "Apple Books".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!