Nosaukums: Visi karaļa zirgi
Autors: Mišela Bernsteina
Gads: 2022
Izdevējs: Bolderāja
 
 
Grāmatas
20.01.2023

Visi karaļa zirgi

Komentē
0

Apgādā "Bolderāja" iznācis Mišelas Bernsteinas romāns "Visi karaļa zirgi". 

Franču rakstnieces un literatūrkritiķes Mišelas Bernsteinas (Michèle Bernstein, 1932) romāns "Visi karaļa zirgi" (Tous les chevaux du roi, 1960; pārpublicēts Parīzē: Allia, 2004) ir nozīmīgs 20. gs. vidus Eiropas literatūras meistardarbs – "Situacionistu internacionāles" (Internationale Situationniste) atslēgromāns. Mišela Bernsteina bija viena no šīs kustības dibinātājām, kā arī ievērojamākajām teorētiķēm, tāpat kā viņas pirmais vīrs – filozofs, rakstnieks un kinorežisors – Gijs Debors (Guy Debord, 1931-1994). 

"Izmantojot "SI" lietotās stratēģijas – détournement un dérive, autore apraksta "SI" darbību romāna formā. Rezultāts ir feministiski ievirzīta anti-romāna paraugs, kas reizē var tikt nolasīts kā filozofisks žests vai vienkārši joks, ko saprast vai pārprast aicināta jebkura vērīga lasītāja," raksta apgāds.

Tulkotāja – Gita Grīnberga, redaktors – Dens Dimiņš, pēcvārds – Kirils Kobrins, mākslinieciskais noformējums – Līva Kalniņa. Grāmatu iespējams iegādāties grāmatnīcā "Bolderēja" Avotu ielā 29.


Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!