Nosaukums: Vakara pasaciņas dumpīgām meitenēm
Autors: Frančeskas Kavallo, Elēna Favilli
Gads: 2019
Izdevējs: Jāņa Rozes apgāds
 
 
Grāmatas
30.08.2019

Vakara pasaciņas dumpīgām meitenēm

Komentē
0

"Jāņa Rozes apgādā" iznākusi Frančeskas Kavallo un Elēnas Favilli grāmata "Vakara pasaciņas dumpīgām meitenēm 2".

Pēc grāmatas "Vakara pasaciņas dumpīgām meitenēm" panākumiem tās autores Frančeska Kavallo un Elēna Favilli saņēma pamudinājumus veidot šim stāstu krājumam turpinājumu, kā arī dažādus vērtīgus ieteikumus, par kurām spilgtām un neatkarīgām sievietēm būtu vērts šādā grāmatā pavēstīt. Tā arī tapusi grāmata "Vakara pasaciņas dumpīgām meitenēm 2", kurā atkal iespējams uzzināt simt iedvesmojošu sieviešu – visdažādākajos laikmetos dzīvojušu, dažādu profesiju pārstāvju – dzīves stāstus. Grāmatas varones krāšņās ilustrācijās attēlojušas piecdesmit mākslinieces no visas pasaules – daļa jau iemīļota no pirmās grāmatas lappusēm, taču lasītāji iepazīst arī jaunus vārdus.

Tā ir pilnīgi stāstu kolekcija, kurā apkopoti vēstījumi par drosmīgām, talantīgām sievietēm – no Nofretetes līdz Bejonsei, no Rozalindas Franklinas līdz Dž.K.Roulingai. Karalienes un sabiedriskas aktīvistes, balerīnas un juristes, pirātes un datorzinātnieces, astronautes un izgudrotājas – krasi pretstati un iedvesmojoši paraugi, kā izmantot dzīves sniegtās iespējas.

No angļu valodas tulkojusi Renāte Punka.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!