Nosaukums: Tārpu tēja
Autors: Simons Krasts
Gads: 2020
Izdevējs: Bolderāja
 
 
Grāmatas
18.02.2021

Tārpu tēja

Komentē
0
Apgāds "Bolderāja" izdevis Simona Krasta grāmatu "Tārpu tēja".
 
Izdevējs raksta: "Simons Krasts (1987) ir beznodarbināts latviešu pagrīdes mūzikas izpildītājs, multi-instrumentālists, mākslinieks, blogeris, rakstnieks un putns. Plašāk pazīstams kā grupas "Mazie smirdīgie kociņi" dibinātājs. Viņa grāmatu "Tārpu tēja" kā pirmo savā autofikcijas sērijā izdod apgāds "Bolderāja". Tumšākajā gada laikā, pašā ziemas spelgoņa epicentrā, lai no tumsas atdzimtu smiekli un dzīvotprieks.
 
Kā legalizēt zemandergrounda pieredzi, ja narkotiskā pieredze ir nelegāla? Kā atgriezt putnus no Āfrikas? "Tārpu tēja" ir džankija atzīšanās nepārtrauktā dopinga valodas maratonā, lietiskais pierādījums sāpēm un priekam. "Tārpu tēja" - līdzeklis pret parazītiem, kas samājojuši gan autora, gan lasītāja galvā. Swimpis ir īstenības liecinieks un mūsdienu rokenrola Dons Preslijs, kurš kā savulaik Gulivers pabijis tumsas otrā pusē un miglas sirdī, uzšķērdis melu vējdzirnavas, no tām iznesdams lasītājiem netīru, neatšķaidītu un spēcīgu vētras saplosīta putna kliedzienu: "Sātans nav mans vadonis, velns ir!" Viņa teiktais aptver eksistences trauslumu un dzīves mirklīguma burvību. Pirmo reizi latviešu literatūrā pieredzam tik atklātu, kvēlu un personisku liecību par sevi, saviem tuvākajiem, kā arī protestu pret apspiedējiem, kas mēģina pieradināt, pakļaut un iznīcināt grāmatas galveno varoni. Bet ar putniem sanāk, ka kurš kuru!"
 
Teksts un ilustrācijas: Simons Krasts; sastādītājs: Didzis Kalniņš; redaktore: Ilze Jansone; makets: Līva Kalniņa; korektors: Swimpis.
Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!