Nosaukums: Soliņš un Miskaste
Autors: Ieva Samauska
Gads: 2022
Izdevējs: Pētergailis
 
 
Grāmatas
01.08.2022

Soliņš un Miskaste

Komentē
0

Izdevniecība "Pētergailis" laidusi klajā Ievas Samauskas un Anetes Bajāres-Babčukas  grāmatu "Soliņš un Miskaste".  

Starptautiski pazīstamās latviešu bērnu literatūras autores Ievas Samauskas jaunākā grāmata "Soliņš un Miskaste" apliecina autores talantu pārvērst priekšmetus, dzīvniekus un augus ekspresīvos literāros tēlos. Pasaka "Soliņš un  Miskaste" veltīta vienai no skaistākajām bērnu spējām – prasmei iztēloties. Parasta smilšu kaste pārvēršas pasaku pilī, ceļmallapas pārtop karaļu un karalieņu troņos, bet zariņi – augstdzimušās personās.  

Grāmatā necils koka soliņš, kam līdzīgus var satikt pilsētās visā pasaulē, ar Miskastes palīdzību iemācās būt vairāk nekā tikai soliņš. Izrādās, ja viņš tic un vēlas, Soliņš var būt arī daudz kas cits: Jumtiņš, Galdiņš, Namiņš, arī Kuģis, Karaļtronis, pat Degunkniebis, Saspraudīte un Zobu Skava! Viņš, tāpat kā jauniegūtā draudzene Miskaste, izrādās noderīgs un vajadzīgs daudziem: Cirslītim, sen nesastaptiem skolas draugiem, dvīnēm puķainās cepurēs, puņķainajam Milzim.  

Neparasto tēlu galeriju zīmējumos iedzīvinājusi ilustratore Anete Bajāre-Babčuka.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!