Nosaukums: Sapiensi. Cilvēces īsā vēsture
Autors: Juvāls Noass Harari
Gads: 2018
Izdevējs: Zoldnera izdevniecība
 
 
Aktualitātes
09.01.2019

Sapiensi. Cilvēces īsā vēsture

Komentē
8

"Zoldnera izdevniecībā" iznākusi izraēliešu vēsturnieka Juvāla Noasa Harari grāmata "Sapiensi. Cilvēces īsā vēsture".

No nenozīmīga primāta Āfrikas nomalēs līdz pasaules valdniekam. Kas ļāva sugai spert šo milzīgo soli augšup pa dzīvnieku piramīdas kāpnēm? Pārējo cilvēku sugu noslēpumainā izzušana – vai tā bija saplūšana vai arī pirmais genocīds cilvēces vēsturē? Kāds ir vislielākais baltais plankums mūsu vēstures zināšanās? Kas Zemes dzīvnieku pasaulē izraisīja visplašāko katastrofu, kurā bojā gāja lielākā daļa Austrālijas, Amerikas un Klusā okeāna salu megafaunas? Kurš kuru piejaucēja: cilvēki kviešus vai kvieši cilvēkus? Vienīgā cilvēku radītā sistēma, kurai uzticas ikviens neatkarīgi no dzimuma, rases un pasaules uztveres - kas tā ir?

Izraēliešu vēsturnieka Juvāla Noasa Harari grāmata, ko savos lasāmo grāmatu sarakstos iekļāvuši Baraks Obama, Bils Geitss un Marks Cukerbergs, neparastā veidā raugās uz cilvēces sākotni un evolūciju, kā arī pēta, kādi bioloģiski un vēsturiski faktori definējuši mūsu izpratni par to, ko nozīmē būt cilvēkam.

No angļu valodas tulkojis Māris Garbers.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
8

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!